הזמן לחגיגת בת המצווה הולך ומתקרב וחשוב מאוד למצוא מועדון יפה לבת מצווה, אחד כזה שישלב אטרקציות, אוכל טוב, מוזיקה וטובה ובקיצור שיתן את המקסימום מהאירוע.

 

הבעיה היא שיש היום המון המון מקומות  למועדונים לבת מצווה הולכת וגדלה עקב הביקושים הגדלים לאירועים מיוחדים מכל הסוגים ובכל רמות ההוצאה.

איך מוצאים מקום מתוך רשימת מועדונים לבת מצווה ?

ראשית, חשוב מאוד להגדיר בדיוק מה אתם מחפשים. כדי לעשות את זה ניתן לכם 3 קטגוריות שלפיהם צריך לעבוד – ראשית: תקציב, כך תוכלו לצמצם מקומות יקרים מידי או כאלה שמציבים עבורכם סטנדרט נמוך. שנית : מיקום גיאוגרפי- כי המקום המושלם איננו כזה אם הסבתא צריכה לנסוע שעתיים לכל כיוון. ושלישית – איכות, מראה ואטרקציות שהמקום יכול להציע.

תקציב – מסיבות בר מצווה מיוחדות אפשר לעשות גם ללא חור בכיס, אפשר לעשות אירוע בסגנון של פעם במקום רגיל ולהוסיף לו אלמנטים מיוחדים ומרגשים. חשוב שלא תתפזרו יתר על המידה ותעשו אירוע בקנה מידה סביר, שתכלו להחזיר לפחות 80% ממנו . הדבר אפשרי כל עוד אתם משקיעים זמן ויצירתיות בכל הקשור להפקת האירוע ברגע שיש תקציב (עליון ותחתון ) – רשימת מועדונים לבת מצווה מצטמצמת בחצי.

מיקום – הדרך הטובה ביותר למצוא מקום שטוב מבחינת מיקום – מנועי חיפוש . כנסו לגוגל והקישו " רשימת מועדונים לבת מצווה בתל אביב\חיפה\ירושלים " וכך תקבלו את המקומות הרלוונטיים ביותר ללא מאמץ.

איכות\עיצוב\אטרקציות – לגבי איכות המקום – זהו דבר שאפשר לקבל את הרושם והידע רק מביקור פיזי במקום, אם פעלתם היטב בטיפ הראשון והשני – תקבלו רשימת מועדונים לבת מצווה שהיא די מצומצמת ותכלו לבקר בכל המקום בקלות יחסית. לגבי עיצוב ואטרקציות – אנו מזכירים לכם כי אפשר לעצב כל מקום כראות עינכם ובהתאם לתקציב כך שעיצוב כזה או אחר במקום מסוים אינו צריך לעשות עליכם רושם מיוחד. כנ"ל אטרקציות – ישנם המון חברות שישמחו להוסיף אטרקציות, אלמנטים, כניסות מיוחדות וכל דבר שלא תרצו ( או יותר נכון, שנערה תרצה (שיהיה במזל טוב !

סגירת תפריט