חברת הפקות לבת מצווה תשמח לכוון אתכם אל חברות המתמחות בציור קריקטורות לבת מצווה. מדובר על טרנד חדש ואופנתי שיותר ויותר תופס מקום אצל המועדונים הכי טובים לבת מצווה, כמתנה מקורית וייחודית לכל גיל. מי שמרבה להסתובב בקניונים ודאי הבחין בדוכנים בהם אמנים שונים מציעים לצייר כל אדם על חולצות, כובעים או אביזרים נוספים, ועל פי רוב יהיו אלה ציורים הומוריסטים.

ההזמנה שמזמינה

אך לא מדובר רק על קריקטורות לבת מצווה המשרתות את עולם המתנות של האורחים בחגיגה. קיימות חברות שלקחו את הנושא צעד אחד קדימה והלכו עם ההזמנות לאירועי חגיגת בת המצווה – עד הסוף. הזמנה של בת המצווה יכולה להיות מאוירת וצבעונית, ובעלת קריקטורה משעשעת של בעלת השמחה. אגב, אם אתם רוצים להתפרע, הזמנה לא חייבת להיות מודפסת על גבי נייר. היא יכולה להיות מודפסת על כוס, בצירוף (כמובן) של תמונה קריקטוריסטית של בעלת השמחה.

במקרה זה יקבל האורח משלוח מיוחד שילווה אותו מעתה ואילך. אין ספק שכל האורחים יגיעו, זוהי ממש הזמנה מוצלחת לחגיגה ייחודית אותה ודאי לא ישכחו.

קריקטורות לבת מצווה לא חייבת להיות רק של כלת השמחה

דמיינו לכם מצגת בה מוצגים כל האורחים בתמונות קריקטורה, ועל הציבור המתארח לזהות מי הוא מי. כמובן שבמקרה זה יש להכין שעורי בית מראש ולהביא לצייר הקריקטורות הנבחר תמונות של כל המשתתפים. אירוע כגון זה יוכל להוות מוקד הנאה ייחודי ומקורי במיוחד. מאוחר יותר יוכלו האורחים לקבל את הפורטרט שלהם על נייר או מודפס על גבי חולצה.

סיכום עם חיוך

ציור קריקטורות לבת מצווה מעלים את המורל בכל מסיבה. מדובר על גימיק יחיד ומיוחד המשעשע את כל המשתתפים, מארחים ומתארחים. האטרקציה ידועה כאהובה במיוחד וקלה מאד לביצוע בכל מקום, גם אם מדובר על סדנת שטח ולא על אולם או מועדון. מדובר על עניין שמושך תשומת לב בכל גיל ולכן יכול להתבצע לא רק במסיבות של מועדוני בת מצווה. על פי רוב אין מדובר על הוצאה שלא ניתן לעמוד בה.

סגירת תפריט