אם אתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו, ככל הנראה אתם עומדים לפני תכנון של מאורע מרגש במיוחד. תכנון של מסיבת בת מצווה הוא תמיד מאורע מרגש ורב פרטים. בניגוד לימים הקסומים בהם הייתם ילדים בעצמכם, כיום מדובר על הפקות רציניות שמזכירות במשהו ארגון של חתונה למשל. אם בעבר אטרקציות לבת מצווה היו מסתכמות בליצן שהפעיל את הילדים, בעוגת שוקולד ביתית ובשקיות הפתעה, הרי שהיום הפקת בת מצווה במועדון היא סטטוס קוו ומעט מאוד ילדות מוכנות לוותר על החוויה הזו.

אילו מועדוני בת מצווה ישנם?

תתפלאו לשמוע, אבל ככל שאנחנו מתרחקים מהימים בהם בת מצווה במקלט של הבניין הייתה עניין לגיטימי, כך צצים ופורחים להם מועדונים לבת מצווה בכל רחבי הארץ. בתל אביב העניין פופולארי ביותר. המועדונים הנחשבים והפופולאריים ביותר בתל אביב כיום הם מועדון האיוונטו, מועדון USA, מועדון פריז טקסס, מועדון קויה – אמסטרדם וכיו"ב. כל המועדונים שהוזכרו כאן מצוידים במערכות הגברה מתוחכמות, מערכות תאורה ממוחשבות וכמובן שאמצעים להקרנת מצגות וסרטונים.

למה חשוב לדאוג לפני היום הגדול?

רעיונות לבת מצווה ישנם בשפע. הטיפ החשוב ביותר הוא לדאוג לכל הפרטים הקטנים. זה אומר לסגור עם צלם מקצועי (סטילס וכמובן גם וידאו), די ג'יי שמתמחה במסיבות בת מצווה, מועדון מתאים, לבוש הולם למשפחה ולילדה וכיו"ב. דעו מראש כמה ילדים אמורים להגיע, לכמה מנות אוכל עלכם לדאוג ומאיזה סוג וכמובן שעליכם לדעת אילו אטרקציות אתם מתכוונים להזמין. אטרקציות כאלו יכולות להיות למשל משחקי שולחן כגון ביליארד או הוקי אוויר, עמדות משחק ניידות כמו סוני פלייסטיישן, מאפשרת מקצועית, דוכני אוכל ניידים ועוד. אבל…. לא תמיד צריך לשבור את הראש בשביל הפקת בת מצווה במועדון.

חברה אחת שתחסוך לכם הרבה כאב ראש

כיום ישנן חברות הפקת בת מצווה במועדון שיכולות לחסוך לכם לא מעט התרוצצויות וגם לא מעט כסף. חברות כאלו יסגרו אתכם בשיחה אחת את כל הפרטים הרצויים שיש לדעת, יסגרו אתכם על מחיר ויצאו לדרך. מדובר על הדרך הנוחה, הקלה, הפשטה והחסכונית לארגן בת מצווה כמו שצריך.

סגירת תפריט