אחת השאלות הראשונות שמתעוררות בקרב הורים רבים שמעוניינים לתכנן עבור הילדה שלהם חגיגת בת מצווה היא – איפה חוגגים בת מצווה? אירועי בת מצווה בתל אביב ניתן לחגוג בשלל מקומות. לא תמיד חייבים להינעל על מועדון חדש לבת מצווה. חגיגות בת מצווה יכולות להיערך גם בחיק הטבע ואפילו בטיול עם שלל אטרקציות לבת מצווה בתל אביב. עם זאת, כיום נהוג ומקובל ונראה שגם הכי נוח לערוך מסיבות בת מצווה על ידי השכרת מועדוני בת מצווה בתל אביב.

המועדונים הכי טובים לבת מצווה

אז איפה חוגגים בת מצווה? המטרה היא למצוא מקום מקורי וחדשני, כזה שהחוגגים לא ירגישו שכבר נמצאו בו. מועדון חדש כזה נקרה מועדון קויה – אמסטרדם. הוא שוכן בלב בלה של תל אביב ומזכיר מאוד את אחת הערים התוססות בעולם הלא היא אמסטרדם. הוא מאובזר במיטה הציוד הטכנולוגי של תקופתנו כמו למשל מסך לד עצום שמאפשר הקרנת תמונות של החוגגים בזמן אמת וכמובן שכולל גם מתחם VIP עבור בני המשפחה הקרובים. בואו למצוא את המועדונים הכי טובים לבת מצווה כבר עכשיו!

רעיונות נוספים

מועדון טוב לבת מצווה יכול להיות גם מועדון USA שנפתח לאחרונה בעיר. מדובר על מועדון שמשולב בבית אירועים יוקרתי לעילא ולעילא שכולל רחבת ריקודים רצופת פרקט שמאפשרת אירועים עם כמות גדולה ביותר של חוגגים. המועדון מאובזר במערכת תאורה משוכללת שצובעת את חלל המועדון בצבעים במהלך על הערב. ולא לשכוח, במקום ישנן פינות ישיבה מרווחות, פינת VIP עבור המבוגרים וכמובן שחנייה בשפע. מחפשים מועדון טוב לבת מצווה? זה במרחק של קליק אחד בלבד.

מועדון הדה וינצ'י בנוי מחלל מרכזי רחב ממדים שעוצב בהשראת מיטב המועדונים בעולם. אחת האטרקציות במקום היא בר שניתן לעלות ולרקוד עליו, מערכת תאורה שנשלטת על ידי מחשב ועוד. במידה ואתם בכל זאת לא מעוניינים באותו מועדון לבת מצווה במרכז ועדיין חושבים על איפה חוגגים בת מצווה אחרת בסגנון שונה, דעו כי השמיים הם הגבול. כיום עדיין ניתן לערוך מסיבות מצוינות גם בחלל הבית או הגינה שלכם ואפילו במקומות רבים תחת כיפת השמיים כגון פארק הירקון או בשכונת נווה צדק בסיור מסעיר בין הסמטאות.

סגירת תפריט