איפה אפשר לעשות בת מצווה? בכל מקום אם תקציב מאפשר. אבל אם נהיה מציאותיים, חגיגת בת מצווה במועדון קטן ונחמד יכול להיות יופי של פתרון משביע רצון. נשמח להעניק לכם כמה טיפים לגבי בחירת המועדון המתאים עבורכם.

מקומות מומלצים לבת מצווה אינם חייבים להיות ענקיים

מי אמר שכל מה שנוצץ ומרהיב האו אכן המתאים ביותר? לעתים דווקא הצנוע יותר הופך להיות האירוע שאותו זוכרים כולם. כדי שזה יקרה, חשוב לתת את הדעת לכמה אלמנטים משמעותיים.

אירוע בת מצווה שווה יכיל: מוזיקה טובה, קייטרינג איכותי ופרס מדליק בסוף. נתחיל לפי הסדר: מכירים את המקומות בהם אתם לא שומעים מה אומרים לכם? המוזיקה כל-כך רועשת עד כי לא ניתן לשוחח, ושלא נדבר על הצפצופים באוזניים לאחר מכן, ממש מפגע בריאותי.

מקומות מומלצים לבת מצווה יהיו מקומות בהם האקוסטיקה מצוינת, מערכת השמע איכותית והתקליטן בקי במוזיקה העכשווית. כל זאת תוכלו לגלות אם תתארחו באירוע בת מצווה במקום שמצא חן בעיניכם יחד עם בתכם.

קייטרינג: גם בני נוער צועדים על קיבתם וכמו כל יצור אנושי (כמעט) גם הם אוכלים תחילה עם העיניים. לכן חשוב שתביטו בתמונות המציגות את אופן ההגשה של המזון ותתרשמו. בררו באיזה תפריט מדובר. פיצה היא הרבה פעמים להיט באירועים כגון אלה, אבל אם היא קרה ודלת גבינה יזכרו לה את זה. תנו דגש על עיצוב החטיפים והכמות שלהם, אתם לא רוצים שיחסר לאף אחד, דאגו לוודא שיש מלאי ל"ריפיל".

קסם של אירוע

ממתקים עושים את ההבדל: כמה שיותר צבעוני, יותר שווה. ההרכב המנצח ביותר הוא דוכנים של לונה פארק בתוך מועדון: דוכן פופקורן, דוכן גלידה, דוכן נקניקיות ודוכן שערות סבתא גורמים לאווירה להיות אחרת. שונה, מיוחדת וקסומה.

מקומות מומלצים לבת מצווה לא יפספסו את הגימיק הכי שווה: מפל שוקולד. לא מדובר במשהו יקר, אבל כן מדובר במשהו שמעצים את תחושת השפע וההתרגשות. מפל שוקולד בתוספת של מרשמלו ותותים… לא ישכחו לה את זה בכיתה.

אם נסכם את עיקרי הדברים, מועדוני בת מצווה אינם חייבים להיות בומבסטיים. חשיבה נכונה יכולה לתת את הטאצ' המושלם גם אם הוא צנוע. המתנה הקטנה שתוגש בסוף, לכל נער ונערה שהוזמנו, תשאיר את הטעם הטוב והזיכרון המתוק לעוד זמן רב (לדוגמה, צילום על מגנט של נסיכת יום ההולדת יחד עם החבר או החברה, וכדומה).

סגירת תפריט