תל אביב משופעת במועדונים ובאולמות אירועים לחגיגות של פעם בחיים. חגיגת בת מצווה אחרת, שונה ומיוחדת היא משאת לבה של כל נערה שהגיעה למצוות. אתם, ההורים, רוצים להעניק לה את הטוב ביותר ולא תמיד יודעים מה נכון לבחור עבורה. מקומות לבת מצווה בתל אביב מציעים מגוון של אירועים, מהשקת ענק מפוארת ועד לארוחה אינטימית עם בני המשפחה.

מקומות לבת מצווה בתל אביב – מהן האפשרויות העומדות בפניכם?

במרבית המקרים, הפקת אירוע בת מצווה היא חוויה מורכבת להורים. ההשקעה, הטרטור, הצלם, העוגה, ההזמנות. מרכיבים אלה הם רק חלק מהמשימות העומדות בפניכם. אירוע בת המצווה לא חייב להיזכר כמטלה מפרכת.

המועדון בו הכול כלול

מועדונים רבים בוחרים להתמקצע בתחום חגיגות בת המצווה ובר המצווה. אנשי מקצוע בתחומים שונים עושים את עבודת הרגליים עבורכם ומקבצים את כל מי שאתם זקוקים לו להגשמת חלומה של בתכם. מועדונים אלה דואגים לבידור קהל היעד, לקייטרינג, לעוגה המיוחדת ולתקליטן. קיימים מועדונים לבת מצווה המספקים גם את בוק הצילום לפני המסיבה ואת צילומי האירוע עצמו. מומלץ לבדוק האם הם מספקים גם עם שירותי ההסעה במקרה ומדובר על חגיגה בתל אביב לאוכלוסייה שאיננה מהעיר.

מתחם לאירוע אחד

אירוע המסיבה יכול להיות משולב עם אירוח מיוחד במתחם רחב יותר מאשר מועדון בלבד כגון רחבה הכוללת מרחב לאירוח, ברכה, מיני לונה פארק וכדומה. במקרה זה מדובר על שפע של אטרקציות המוצעות לבתכם ולבני הנוער החוגגים יחד עם בתכם. גם במקרה זה מדובר על שירותי הסעדה, מוזיקה ופינוקים לאורך כל הדרך, המוגשים כחלק מהשירות. מסיבות ואירועים כבר מזמן אינם מוגבלים במקום אחד או בסגנון אחד. כך לדוגמא חגיגה באולם הגן הלבן יכולה להמשיך לים או למועדון וכמובן אפשר לשלב בין מקומות.

מסעדה אינטימית

מקומות לבת מצווה בתל אביב לא חייבים להיות מקומות גרנדיוזיים. לעתים נבחרת מסעדה אינטימית בו נחגגת חגיגת בת המצווה עם המשפחה המורחבת בלבד. האירוח יכול להיות מוגש בשילוב עם טיול משפחתי לחו"ל, או יום כיף של הבת יחד עם קבוצת חברים מצומצמת באחד מאתרי האטרקציות כגון לונה פארק או סופר לנד, או צפייה בסרט בחברותה. כאמור, מקומות לבת מצווה בתל אביב מציעים מגוון הצעות בעלויות שונות. אפשר להתחיל את החגיגה כבר לפני שמגיעים למרכז, עם יום כייף בדרום וכמובן שחשוב לתת את הדעת ולהחליט לפני בחירת המקום: האם זו חגיגה של בני המשפחה, או האם מדובר בחגיגה של חברי הכיתה. עניין זה משפיע על בחירת המקום, הקייטרינג, המוזיקה ועוד.

סגירת תפריט