רוב הסיכויים שהילדה שלכם עכשיו בכיתה ו' ועוד חודשים ספורים אתם עומדים לחגוג לה את יום ההולדת ה12 שלה.אנחנו מאחלים לכם מזל טוב ובטוחים שיהיה לכם אירוע מרשים ומהנה. 

 

אחת השאלות שנשאלות היום היא איך מוצאים מועדון טוב לבת מצווה. ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. הכנו עבורכם מדריך מקוצר למציאת מועדונים עבור מסיבת בת מצווה לכיתה ולחברים הקרובים.
במאמר הקרוב נספק לכם מבחר טיפים לבת מצווה.

נקודות חשובות שיש לבדוק לפני שיוצאים לדרך

בואו וקבלו מספר טיפים לבת מצווה ורעיונות לבת מצווה: מועדון טוב לבת מצווה הוא בראש ובראשונה מועדון שמתאים לצרכים שלכם. מועדון גדול שמתאים לקהל חוגגים של מאתיים איש לא בהכרח יהלום אירוע צנוע בן 30 משתתפים. קחו זאת לתשומת לבכם. אי לכך חשוב מאוד להגדיר בצורה האופטימלית את הצרכים שלכם לפני שיוצאים לדרך. הגדירו מראש כמה ילדים אתם מעוניינים להזמין לאירוע, הגדירו את מסגרת התקציב שלכם, את אופי האירוע (מסיבת קריוקי, ערב ריקודים, ערב שכולו עמדות משחק וכיו"ב) ורק אז תוכלו לבדוק האם יש מולכם מועדון טוב לבת מצווה או לא.

טיפים לבת מצווה בתל אביב 

הכנו עבורכם רשימה קצרה של מספר מועדונים לבת מצווה בתל אביב שמתמחים בהפקת מסיבות בת מצווה כיתתיות. בית עמנואל הוא אולם שמשלב את היופי והיוקרה של אולם אירועים עם תאורה ואפקטים של מועדון. מועדון USA הוא מועדון מצוין לבת מצווה שמשדר אווירה יוקרתית מכל עבר. באותה נשימה נזכיר מועדונים נוספים כגון מועדון פריז טקסס, מועדון בתל אביב לבת מצווה – אמסטרדם, מועדון לבת מצווה בראשון לציון בוסטון מועדון האיוונטו והג'סטין קלאב. כולם מועדונים מוצלחים ובעלי פופולאריות גבוהה.

אטרקציות לבת מצווה

לא משנה באיזה מועדון תבחרו, אל תשכחו לתבל את האירוע באיזו אטרקציה אחת או שתיים. רעיונות לאטרקציות לבת מצווה יכולים להיות למשל עמדת איפור עבור ילדות הכיתה ועמדת סוני פלייסטיישן עבור הבנים. רעיון אחר יכול להיות תא צילום שקוף אליו יוכלו להיכנס הילדים ולצלם את עצמם מברכים את כלת השמחה. בת מצווה עם לימוזינה היא עוד רעיון שכיום הוא מאוד פופולארי בקרב בנות המצווה ולמשקיענים האמתיים ניתן להמליץ גם על שטיח אדום עליו תדרוך הנסיכה שלכם כשהיא נכנסת לאירוע.

 

בהצלחה ומזל טוב!

סגירת תפריט