אז היום הגדול מתקרב ואתם שמחים ונרגשים. מגיע לכם מזל טוב גדול כיוון שאתם נמצאים בשלב הכל כך חשוב בחייה של הילדה שלכם, המעבר מילדות לבגרות. הילדה הקטנה הופכת לנערה והרצון לחגוג עם בני הכיתה הוא טבעי. היום המרגש של החגיגה הוא אירוע חשוב כיוון שהוא יכול להשפיע במידה רבה על הפופולאריות של הילדה שלכם. אי לכך עליכם להיות קשובים לה ולרצונות שלה. מסיבת בת מצווה לכיתה היא לרוב אירוע צנוע יותר מאשר אירוע רב משתתפים בו נוכחים כל בני המשפחה. אי לכך כאשר אתם בוחרים את המקום לערוך בו את האירוע, קחו בחשבון שמועדון עצום שמתאים למאות חוגגים הוא לא בהכרח המקום האידיאלי. ייתכן שרחבת ריקודים שמיועדת לעשרות רבות של חוגגים לא תהיה יפה לקהל של שלושים תלמידים בלבד.

מסיבת בת מצווה לכיתה – איפה חוגגים?

אם הילדה שלכם נעולה על מועדון, אין שום מקום לוויכוח. במידה ומדובר על ילדה עם ראש פתוח, זכרו שניתן היום לחגוג מסיבת בת מצווה גם בחיק הטבע כמו בפארק הירקון למשל ואפילו בבית הפרטי שלכם במידה ויש בו מספיק מקום. כיום ישנם שפע של אטרקציות לבת מצווה שניתן להעמיד בכל מקום שהוא להנאת החוגגים הקטנים. כעת נספק לכם מספר רעיונות שניתן ליישם על מנת לחגוג מסיבת בת מצווה לכיתה שלא תישכח לעולם.

טיפים לבת מצווה

לפני הכל נכתוב שהשאיפה היא להתאים כמה שאפשר בין תחומי העניין של הילדה והתחביבים שלה לאטרקציות. אם היא אוהבת להופיע, לשיר, לרקוד ולהוות את מרכז העניינים, ניתן למשל לעשות בת מצווה עם לימוזינה ממנה תגיח הילדה לתשואות הקהל ולהשלים את הכניסה המרשימה שלה עם שטיח אדום פרוש. את המסיבה אפשר לערוך במתכונת של קריוקי וכך הילדה יכולה להפגין את כישורי השירה שלה ברבים. עמדות איפור הן אופציה פופולארית שניתן להציב בכל מקום ובמידה וילדי הכיתה לא אוהבים לרקוד, ניתן לשכור היום עמדות משחק כמו סוני פלייסטיישן או שולחנות משחק כמו ביליארד, הוקי אוויר, כדורגל שולחן ועוד.

סגירת תפריט