הילדה הקטנה שלכם עוד ממש קצת חוגגת 12, חגיגות בת המצווה בפתח והילדה, יותר נכון נערה מבקשת מסיבת בת מצווה מיוחדת כדי שתרגיש מיוחדת. כיום מקובל ופופאלרי לחגוג בת מצווה במקומות מקוריים וניתן מצוא מספר מועדונים לבת מצווה עם בריכה ומועדונים עם אטרציות שונות שמשדרגות את האירוע.

אז למה בכלל לשלב בריכה ?

חגיגות בת המצווה הם אירוע מיוחד, ונהוג לחגוג אותו בצורה מסורתית. אבל אתם בטוחים שזה מה שהנערה רוצה ? אנו מציעים לכם לעשות חגיגה נוספת – בת מצווה רק לנערה וחברותיה בבריכה, כך היא תוכל לבלות, להרגיש מיוחדת ולקחת חלק פעיל של ארגון מסיבת בת מצווה שמעיד על הבגרות. חגיגות של בת מצווה בבריכה הם לא כ"כ יקרות כפי שנדמה לכם וניתן למצוא היום הרבה מועדונים לבת מצווה עם בריכה שיספקו לכם שירות אטרקטיבי ומהנה.

איך מוצאים ובוחרים מועדונים לבת מצווה עם בריכה ?

היכנסו לרשת האינטרנט וחפשו " מועדונים לבת מצווה עם בריכה " ותוכלו למצוא מגוון של מקומות שיציעו לכם את השירות. אם אתם רוצים להיות ממוקדים יותר חפשו יחד עם האיזור לדוגמא " מועדונים לבת מצווה עם בריכה בחיפה " או בכל איזור אחר בארץ. כאשר אתם מוצאים מקום שמספק לכם שירות, עשו בדיקה לגבי השירותים הנוספים שהוא יכול להציע – הפעלות, ארוחות, הסעות. לרוב , עסק שיספק לכם מקום לחגיגה יציע את סל השירותים הזה במחיר טוב יחסית, אך כמובן ששווה לעשות עוד בדיקה ואולי להזמין מפעיל פרטי או אפילו להכין את הארוחה מבעוד מאוד ( אולי חלק מהאחריות של כלת בת המצווה ? ) . בכל אופן- כסטנדרט במועדונים לבת מצווה עם בריכה יהיה גם צוות ומציל, אך שווה לבדוק ואנו ממליצים בחום להוסיף עוד מבוגר אחראי שמכיר את הנערה וחברותיה, אולי דודה או אחות גדולה שהנערה מרגישה איתה בנוח. טיפים אחרונים – להקפיד מאוד על שתייה מרובה, קרם הגנה וכובע- אי הקפדה על משמעת שמש יכולה להרוס את החגיגה. ודאו כי הנערה וחברותיה ישנות היטב ערב לפני ובכל אופן – חגיגה בבריכה מתאימה רק לחודשי הקיץ…

סגירת תפריט