הגיע הרגע בו יוגשמו משאלות לבה. סבירות שכל שלבי האירוע יתועדו והיא תוכל להיזכר גם בעוד שנים, כשתהיה אימא בעצמה, בכל אותם הפתעות שפינקו אותה בחגיגת בת המצווה שלה. כניסות מרשימות לבת מצווה, הזמנות מיוחדות לבת מצווה, הן רק חלק ממה שאתם יכולים לפנק אותה.

מועדון מיוחד לחגיגת בת מצווה יוכל להציע לכם פינוקים מגוונים כחלק מחבילת חגיגת בת מצווה. לפני שניתן דוגמאות, אולי כדאי להביט לרגע על התמונה הכוללת. בת המצווה מורכבת מכמה שלבים: קבלת הפנים, שלב הארוחה, שלב התכנית האומנותית ושלב הסיום (קינוחים והביתה). לכל שלב ההפתעות שלו.

מועדון מיוחד לחגיגת בת מצווה מציע תשומת לב אישית לכל אורח

במידה ואתם רוצים שכל אורח ירגיש כמעט כמו חתן או כלת השמחה, הוא יקבל פינוק אישי כבר בתחילת הערב. פינות של פינוקים בשלב קבלת הפנים הופכים את האירוע לכזה המעניק טאצ' אישי מיוחד: מדבקות חינה, עיצוב שיער, חולצה עם ציור קריקטוריסט של הילד "על המקום", צילום על מגנט ועוד, עושים את ההבדל. גם האורח יוצא עם מתנה וזה חשוב.

התכנית האמנותית מהווה חלק מכריע ההופך את יום ההולדת השתיים עשרה למשהו אחר. כל תשומת הלב ממוקדת בכלת שמחה. המצגת יכולה לשלב את מה שהיא הכינה מבעוד מועד (אם לקחה חלק בהכנתה), ויכולה לשלב הפתעות כגון קליפ של חבריה (שהכינו עבורה), או קליפ של המשפחה.

מועדון מיוחד לחגיגת בת מצווה יכול לתת את ההזדמנות והרחבה להופעות של בני הכיתה ולשירת קריוקי לכל המעוניין, וכמובן לספק את הציוד החדיש להופעת כלת השמחה במידה והכינה מפרי עטה, או הכינה ריקוד וכדומה.

כשהתפריט הוא "סוף" אתם יודעים שלא ישכחו את המסיבה הזו לעוד זמן רב

אפשר להסתפק בפיצה ואפשר להשקיע מעט יותר ולהשאיר רושם אדיר. מועדון מיוחד לחגיגת בת מצווה מציע מגוון רחב של תפריטים כגון סושי. יש מועדונים שדווקא הולכים על מראה הדוכנים של הלונה-פארק ומציעים את דוכן הנקניקיות ולצד דוכן הפופקורן ושערות הסבתא, יש מועדונים שמבינים שלא באמת מדובר במזון אלא במה שבא אחריו ומשקיעים בקינוחים: אין ספק שמפלי השוקולד הלבן והחום נראים מצוין לצד המרשמלו.

סגירת תפריט