איפה מומלץ לעשות בת מצווה? היכן שנוח לכם מבחינה גאוגרפית. המועדונים הכי טובים לבת מצווה פזורים על פני כל הארץ, אין סיבה להדרים או להצפין רחוק אם הנכם מתגוררים במרכז. אתם בהחלט יכולים למצוא מועדון לבת מצווה במרכז שישלב בין החלומות שלכם (עלות כמה שיותר נמוכה) לבין החלומות שלה (אירוע בלתי נשכח).

מה מציע מועדון לבת מצווה במרכז?

כל אירוע מורכב משלבים הכרחיים. הללו מספקים את כל ממדי הערב הנדרשים: בידור, מזון ופינוק. הם יבואו לידי ביטוי במהלך השלב הראשון של האירוע, כאשר כל האורחים מתחילים להגיע, ימצאו ביטוי בעת ההפעלה של התקליטן והצוות שלו, ויבואו לידי ביטי באירוח הקולינארי, ובסיום הערב. כל שאר הפינוקים נחשבים אקסטרה (מופע פירוטכניקה, סילוני קצף, עמדות משחקי מחשב וכדומה).

מועדון לבת מצווה במרכז המיועד לחגיגה של בני הנוער, יפתח בקבלת פנים בה המוזיקה תהיה רגועה יחסית. אזור הכיבוד כבר יהיה מלא בכל טוב, כולל משקאות. על פי רוב יהיו אלה ממתקים וחטיפים מפנקים, כולל שתייה קלה. כאשר יינתן האות תכנס בעלת השמחה כניסה רשמית ותחל התכנית האומנותית. שלב זה מהווה את החלק הבידורי והצלחתו תלויה בתקליטן ובצוות, וכמובן במוזיקה המלווה את הערב.

יש מועדוני בת מצווה המציעים קריוקי, יש כאלה המציעים פרסים על תחרויות שונות. חשוב לברר מה כוללת התכנית האמנותית. לאחר מכן נפתח המזנון והמנה העיקרית מוגשת. הקייטרינג יהיה שונה ממועדון אחד למשנהו אם כי חשוב לציין כי רובם מוצאים לנכון לפנק את בני הנוער במזון אהוב כגון פיצה וכדומה (חשוב לוודא טריות).

מועדון לבת מצווה במרכז לא יחסוך במתוקים ויפנק את הדור הצעיר בשוקולד לרוב ובמבחר נוסף של ממתקים ועוגות. בטרם יציאה ייכתבו האורחים רשמים, תגובות ואיחולים בספר המסיבה של נערת השמחה. לעתים נהוג לפנק כל אורח במתנה קטנה לפני שילך, חולצה או מחזיק מפתחות עם תמונתו וכדומה.

חשוב לברר מי מספק את העוגה של כלת השמחה, כמה אורחים יכול המקום לקלוט, האם מדובר על מערכת שמע משוכללת, ולא לשכוח להעיף מבט על השירותים. עד כמה הם נקיים ומזמינים (לפעמים, זה מה שזוכרים. אנחנו מייעצים זאת ברצינות).

סגירת תפריט