אחרי שעות של דיונים, ויכוחים, התייעצויות, שמיעת חוויות ושאר ירקות- נפלה החלטה. הילדה רוצה מסיבה לבת מצווה. פחות מעניין אותה לעשות אירוע גדול באולם עם כל המשפחה שהיא לא מכירה. היא מעדיפה לערוך ולהשקיע במסיבה גדולה, שאליה היא יכולה להזמין את כל החברים לכיתה ולשכבה ולחגוג בענק. אז מאיפה מתחילים? הכי חשוב זה מועדון טוב לבת מצווה!

טו דו ליסט

כשאתם מתחילים לחשוב על איך לחגוג לביתכם את המסיבת ענק הנחשקת שלה, ערכו רשימת החלטות. עוד לא צריך להחליט כלום בפועל, אבל הכינו רשימה שבה תציינו על מה אתם צריכים לחשוב. מועדון לבת מצווה, אוכל, שתיה, תקליטן, תאורה, הגברה, הזמנות, צילומים, אטרקציות, קישוטים- פרחים, בלונים, קונפטי, נאומים, כניסה לבת מצווה, הדלקת הנרות. כל דבר שאתם רוצים שיהיה, גם אם עדיין אתם לא יודעים באיזה פורמט אתם רוצים שהוא יתרחש, רישמו אותו ברשימה. כך לפחות יהיה לכם סדר גודל של הדברים אותם אתם צריכים לעשות ואלמנטים בהם אתם צריכים להתחשב.

מועדון טוב לבת מצווה

נקודה טובה להתחיל איתה היא סגירת מועדון טוב לבת מצווה. כל ילד רוצה חגיגת בר מצווה מיוחדת, בשביל להגיע למסיבה מיוחדת, צריך למצוא מועדון מיוחד לבת מצווה. מה כל זה בעצם אומר לכם? חפשו מועדון שהוא גם טוב וגם מיוחד. מועדון טוב לבת מצווה יתן לכם קצת שקט נפשי. זה יהיה מועדון שמותאם לבנות וברי מצווה כך שיהיה מדובר באיזור "סטרילי" מבחינת אלכוהול ושאר אלמנטים לא מתאימים. מועדון טוב לבת מצווה כבר כנראה ערך בת מצווה או שתיים בעבר ויידע לעזור ולסייע לכם במה אתם צריכים. ייתכן ויש לו גם הסכמים עם ספקים שונים של משקאות, כיבוד, תקליטנים, תאורה והגברה, אולי אפילו יוכל להפנות אתכם לשאר אנשי המקצוע שאתם צריכים כמו צלם או מעצבי אירועים. עשיית רוב הרשימה שלכם במקום אחד עשוייה להוריד מאוד מהנטל, וגם להפוך את ההתנהלות ליעילה, מקצועית ומסודרת יותר. מועדון מיוחד יכניס פן ייחודי לחגיגה בתצורת מסיבת נושא, או מראה מיוחד של האיזור שיתן לבת שלכם את החוויה שהיא תמיד חלמה עליה.

סגירת תפריט