חגיגת בת מצווה מקורית תהיה מלווה בכניסה מרשימה של כלת השמחה. הרגע בו היא נכנסת אל המקום בו היא חוגגת באופן רשמי, הוא רגע מיוחד המסמל את סיום תקופת הילדות ותחילתה של תקופה אחרת, תקופת הבגרות. נערות רבות רוצות כניסות מרשימות לבת מצווה. השאלה היא מה מתאים למקום בו עתיד האירוע להתבצע והאם התקציב מאפשר זאת.

חגיגת בת מצווה אחרת

בואו נלך על הקטע הייחודי. כלת השמחה יודעת מה היא אוהבת ומה מתאים לה. ייתכן שתשמח לשתף את חבריה ויחד יוכלו לבנות כניסה המיוחדת רק לה, המבליטה את יכולותיה. במידה ומדובר על נערה בעלת תחום עניין מסוים, אולי מומלץ שתשקול להציג אותו בשלב זה, לדוגמה: תרגילי קפוארה, ריקוד, ציור, משחק, שירה וכדומה.

כניסות מרשימות לבת מצווה – מה הכוונה?

אל תאמרו "היא לא תאהב את זה, היא ביישנית מדי". לפעמים דווקא אותן נערות הנחבאות אל הכלים תבחרנה בכניסה מרשימה במיוחד. הדוגמאות הן רבות: כניסה על כלי רכב מקושט כגי'פ מפואר כשהחלל מוצף בקונפטי או בבועות סבון, כניסה של צוות רקדנים גדול הנושא אותה על ידיו, כניסה של להקת זמר או דמות מפורסמת המציגה את כלת השמחה, כניסה של להקת מוזיקה יחד עם כלי הנגינה. הנערה יכולה להיכנס עמם ולשיר את השיר המנוגן ברקע.

קיימות כניסות מרשימות לבת מצווה נוספות כגון כניסה בתוך עוגה או קופסה גדולה, הפרחת בלונים ויציאתה של כלת השמחה אל רחבת הריקודים, כניסה של להטוטנים ואנשי קרקס שיביאו את כלת השמחה אל רחבת הריקודים על ידי קסם אחיזת עיניים.

נערות רבות אוהבות להגיע אל מקום האירוע, שהוא מועדון לבת מצווה או מקום מקורי אחר על ידי לימוזינה, אופנוע, או רכב אספנות. גם כניסה זו נכללת במדור כניסות מרשימות לבת מצווה. לעתים תכנס הצעירה מתוך מסך של זיקוקים או מסך של ערפל אל האולם.

יש נערות הבוחרות לקבל את פני האורחים בכניסה ולהעניק תשומת לב אישית לכל אחד. אין זה מבטל את האפשרות לכניסה מאוחרת ייחודית לאחר מכן, כזו שתשאיר טעם של "וואוהו" וזיכרון חזק מהאירוע אצל כל אחד מהאורחים.

סגירת תפריט