ככל הנראה אתם עומדים לפני יום מאוד מרגש בחיים של הבת שלכם וכמובן שלכם. חגיגות בת המצווה הן תמיד הזדמנות מצוינת להראות לילדה הקטנה שלכם שגדלה מיום ליום כמה שאתם אוהבים אותה וכמה שהיא מיוחדת בשבילכם. לא פשוט למצוא רעיונות למתנות מקוריות לבת מצווה. המטרה היא למצוא מה בדיוק ישמח אותה וללכת אתו עד הסוף. ישנם לא מעט טיפים לבת מצווה מוצלחת, כלומר לאירוע עצמו אבל לא ניתן לפסוח על המתנות. אי לכך, לא משנה אילו אטרקציות לבת מצווה תזמינו עבור החגיגה, בסופו של דבר אתם צריכים גם לספק את הסחורה בדמות מתנה משמחת. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

קליפ בהשתתפות כל החברים

רעיונות למתנות מקוריות ישנם בשפע, אבל כאן מדובר על מתנה מקורית באמת. עליכם לאסוף בסודי סודות את חברי הכיתה ולכתוב ביחד שיר עבור כלת השמחה. לאחר מכן עליכם להקליט מעין סרטון בו מבצעים חברי הכיתה את השיר. ישנם לא מעט אולפני הקלטות שישמחו לשתף אתכם פעולה ולהקליט את השיר מבעוד מועד ואף לצלם אותו. את הקליפ אפשר להקרין ביום האירוע עצמו. לרוב מועדוני בת מצווה בתל אביב מצוידים במערכות הקרנה משוכללות. דמינו לעצמכם את ההבעה המופתעת והנרגשת שתהיה על פניה של הבת שלכם במעמד הקרנת הסרטון שיישאר איתה ובלבה לנצח.

אלבום תמונות אמיתי

עוד רעיונות למתנות מקוריות לבת מצווה יכולים להיות למשל אלבום תמונות מושקע שמסכם את תולדות חייה, מהזמן בו הייתה בבטן אמה ועד ליום ההולדת המרגש הנוכחי. כיום אנשים כבר לא משתמשים באלבומים כמו פעם וזה עצוב מאוד. עם קצת השקעה אתם יכולים ליצור לה מזכרת שתנצור למשך כל החיים.

קליפ בכיכובה

ישנן מספר חברות הפקה שפועלות היום בתחום הקליפים עבור בנות המצווה. מדובר על חברות שמסוגלות לכתוב שירים שמתאימים באופן ספציפי עבור כל ילדה וילדה. החברות האלו ישמחו להתאים לכם שיר מושלם לפי התכונות והתחביבים של הילדה שלכם ולסייע לכם בצילום קליפ בו היא שרה את השיר שלה. את הקליפ ניתן כמובן להקרין באירוע.

סגירת תפריט