קודם כל מגיע לכם מזל טוב ענקי. הילדה הקטנה שלכם הגיע לגיל מצוות. 

 

הכנו עבורכם מגוון רעיונות לבת מצווה.

 

מתחילים! 

 

כיום ילדות בנות 12 מתבגרות מהר יותר מתקופתנו ואין דרך שמחה יותר לחגוג את האירוע מאשר במועדון ריקודים בו יכולים בני הכיתה וחברים הקרובים לרקוד, להתפרק ולהשתולל כמו שרק ילדים בגילאים האלו יודעים. אז לפני שמדברים על בת מצווה עם לימוזינה או על למה חוגגים בת מצווה בגיל 12 למשל, בואו נכיר לכם כמה מועדונים אקסקלוסיביים שתוכלו לבדוק מקרוב כמקומות המתאימים ביותר לערוך בהם בת מצווה בתל אביב.

מועדונים בתל אביב לבת מצווה

מקומות מומלצים למשל הם מועדון USA, מועדון חדש שנפתח זה עתה בעיר שמכל עבר משדר יוקרה. מערכת התאורה הממוחשבת שבמקום היא מהמתקדמות בעולם ויובאה מחו"ל באופן אישי כך שאף חוגג לא יישאר אדיש לנוכח האווירה הממכרת על רחבת הריקודים. מועדון חדש נוסף הוא מועדון פריז טקסס שמערבב בין הקסם הפריזאי לבין האנרגיות המיוחדות של טקסס ויוצר חוויה בלתי נשכחת. שמות נוספים שכדאי לבדוק ולהכיר הם למשל מועדון הלופט, מנהטן קלאב, מועדון המימד החמישי והבלאק & וויט. כל המועדונים שהוזכרו כאן מצוידים במיטב הציוד הטכנולוגי לערב בלתי נשכח. בואו להתרשם מה'טופ' שב'טופ' בכל הקשור למועדונים לבת מצווה.

אטרקציות לבת מצווה

אחרי שתחליטו איפה מומלץ לעשות בת מצווה מבחינתכם, יגיע הזמן לדבר על איך לעשות אותה. כיום בת מצווה ללא גימיקים לבת מצווה פשוט לא יכולה להתקיים. להלן מספר רעיונות מוצלחים לאטרקציות לבת מצווה מנצחת. קודם כל אחד הרעיונות הטובים ביותר הוא הצבת שולחנות משחק על מנת שגם מי שלא אוהב לרקוד יוכל למצוא את עצמו באירוע הגדול. רעיונות למשחקים הם למשל שולחן פינג פונג, ביליארד, כדורגל שולחן, הוקי אוויר ועוד. חברות רבות מציעות גימיקים כאלו במחירים שווים לכל נפש.

רעיונות מקוריים לבת מצווה

רעיונות לבת מצווה נוספים יכולים להיות עמדות משחקים ממוחשבים עם מסכים גדולים. אין ילד בנמצא שלא יהיה מרוצה מלהעביר ערב מול משחק סוני פלייסטיישן על מסך ענק ומפנק. כמו כן כל קונסולות המשחק ניתנות היום להשכרה עבור ערבי בת מצווה.

סגירת תפריט