כל כך מהר חלפו עברו להן 12 שנים. אתם עוד זוכרים את יום הלידה, את היום הראשון בכיתה א' ואת כל הימים שבדרך והנה הגעתם לרגע המרגש בו הילדה שלכם חוגגת בת מצווה. מאחר ומדובר על מאורע חגיגי ומרגש וחשוב מאין כמוהו, עליכם לתכנן אותו בקפידה. אטרקציות לבת מצווה ישנן היום בשפע, אבל לפני שמדברים על כל אותם גימיקים לבת מצווה, יש להקדיש כמה מילים למועדון. כיצד בוחרים מועדון וכמה מועדונים בת"א לבת מצווה ישנם? הכנו עבורכם מדריך התמצאות קצר ורשימת מועדונים נבחרים. קריאה נעימה.

התאמת המועדון לאירוע

הפקת בת מצווה במועדון מתחילה מבחירת המועדון. ישנם כמה פרמטרים שיש לקחת בחשבון בתהליך הבחירה. קודם כל עליכם למצוא מועדון שמסוגל לספק חנייה לכל ההורים. מועדון ללא חנייה יכול להיות בעייתי ולגרור תסכול וזה הדבר האחרון שאתם צריכים על הראש ביום החשוב הזה. שנית חשוב למצוא מועדון לבת מצווה במרכז שמכיל פינות VIP עבור ההורים ובני המשפחה הקרובים. פרמטר חשוב נוסף הוא למצוא מקום שיתאים לכמות החוגגים ולכן אתם צריכים לדעת מראש כמה מוזמנים אמורים להגיע. מועדון גדול מדי לא ייראה טוב עם כמות מוזמנים קטנה וצנועה ומועדון קטן מדי ירגיש לקהל חוגגים גדול מדי להרגיש מחנק וצפיפות. קחו זאת לתשומת לבכם.

חשוב להתאים בין המועדון לבין אותן אטרקציות לבת מצווה שאתם מעוניינים להפעיל. אם אתם מעוניינים להציב בשטח המועדון שולחנות ביליארד או עמדות סוני פלייסטיישן, ודאו מראש שהדבר מתאפשר. לא כל חלל מתאים להצבת עמדות משחק בשטחו. אם אתם מעוניינים להפיק מסיבת קריוקי, בדקו האם המקום מצויד מבחינה טכנית להפקת ערב שכזה.

מועדונים בת"א לבת מצווה

ישנם מספר מועדונים אקסקלוסיביים שנחשבים למוצלחים באופן מיוחד בתל אביב. מועדונים בת"א לבת מצווה הם לדוגמא בית עמנואל, מועדון USA, מועדון פריז טקסס, מועדון המימד החמישי, מועדון קויה אמסטרדם וכמובן שמועדון האיוונט. כל המועדונים שהוזכרו לעיל מספקים חווית מסיבה מושלמת, נוצצת ומשובחת. אתם מוזמנים להכיר אותם מקרוב ולהתוודע מקרוב לעולם שלם של אפשרויות לחגיגה מושלמת. בהצלחה.

סגירת תפריט