קודם כל ולפני הכל מגיע לכם מזל טוב גדול. אתם הולכים לחגוג מאורע מרגש ביותר שכולו מעבר מילדות לבגרות. מאחר ובנות מתפתחות מוקדם יותר מבנים, המעבר הזה לא נחגג בגיל 13 אלא בגיל 12.

 

זהו הגיל בו לפי היהדות האישה מתחילה לקיים מצוות. למרות שכיום בעולם החילוני לא מדובר על חגיגה של המעבר הזה הלכה למעשה, עדיין מאז המאה ה19 נהוג לציין אותו בחגיגה מפוארת. אם אתם קוראים את המילים האלו עכשיו, ככל הנראה כבר בחרתם מועדון טוב לבת מצווה ויכול להיות שיש לכם כבר כמה רעיונות עבור אטרקציות לבת מצווה של הילדה שלכם. דבר אחד חסר לכם – שיר אתו תכנס לאירוע.

התאימו את השיר לאופי של הילדה ובחרו איתה יחד

חשוב מאוד לבחור שיר שיתאים לאופי של הילדה שלכם. גם אם אתם חובבים נלהבים של אריק איינשטיין לצורך העניין, אל תבחרו בשיר שלו אם הילדה שלכם שומעת רק מוזיקה מזרחית. עליכם לבחור בשיר שמתאים לא רק לאירוע אלא גם להעדפות האישיות של הבת שלכם ולרצונות שלה. ההמלצה הגורפת היא לבחור שיר ביחד עם הילדה ובשיתוף פעולה מלא איתה. ילדות רבות מעוניינות לשיר בעצמן את השיר או לרקוד לצליליו כשהן נכנסות וניתן בהחלט לשקול את האפשרות הזו.

איך תתבצע הכניסה?

לפני שמדברים על המלצות שיר כניסה לבת מצווה, צריך לדבר על הכניסה עצמה. כיום ניתן לערוך למשל בת מצווה עם לימוזינה ממנה תגיח כלת השמחה עם חבריה הקרובים או בני משפחתה. את החוויה אפשר להשלים עם שטיח אדום למשל. כניסה כזו תהיה מלווה לרוב בשיר שקט ומכובד ומלא משמעות. במידה והכניסה מתבצעת מתוך האולם עצמו, ניתן בהחלט לחפש המלצות שיר כניסה לבת מצווה שיהיה יותר עליז וקצבי כדי להלהיב את הקהל ואת הילדה.

חשוב לדעת שישנן היום חברות שמסוגלות לחבר לילדה שיר מיוחד שתשיר ושידבר על החיים האישיים שלה. גימיקים לבת מצווה יכולים לכלול כניסה של הילדה בליווי קליפ בו היא שרה את השיר שנכתב במיוחד עבורה.

 

בהצלחה!

סגירת תפריט