נכון, אם עוד לא יצא לכם לשמוע על כך, זה נשמע באמת מוזר. אנחנו דור שלא גדל על מועדוני בת מצווה בשום צורה. בתקופתנו היה נהוג לרכז את ילדי הכיתה במקלט של הבניין או מקסימום לאסוף את כולם ולהיפגש בפארק הירקון לפיקניק נחמד.

וראו זה פלא, היום השכרת מועדוני בת מצווה בתל אביב היא סטטוס קוו. אם הילדה שלכם מתקרבת לגיל מצוות, אנחנו ממליצים לכם להתחיל ולחקור את התחום כיוון שהמקומות ספורים וככל שהתאריך מתקרב, ישנו פחות סיכוי שהתאריך המיוחל עדיין לא תפוס. אי לכך, אם מדברים על טיפים לבת מצווה, העצה הראשונה שלנו אליכם היא – מהרו להזמין לפני שיהיה מאוחר מדי.

הקץ להתרוצצויות

השכרת מועדוני בת מצווה בתל אביב לרוב גובים מחירים של 5000-8000 ₪. המחיר משתנה בהתאם לסוג החבילה שאתם מזמינים. הטיפ השני שאנחנו מעוניינים להעניק לכם הוא שלא לקחת את כל האחריות של הפקת האירוע על עצמכם. הקפידו להזמין חברה מקצועית שתדאג לכל האלמנטים שיש לדאוג להם. מדובר על השכרה של מועדון, הזמנה של די ג'יי שמתמחה בהפקות בת מצווה, דאגה לאוכל וכמובן לכל מיני אטרקציות לבת מצווה, צוות צילום ועוד. חברה אחת שתופרת את כל האירוע יכולה לחסוך לכם לא רק כאב ראש מיותר אלא גם לא מעט כסף כיוון שהיא מסוגלת להשיג מחירים נוחים מאנשי המקצוע שהיא עובדת מולם באופן קבוע. קחו זאת לתשומת לבכם וארנקכם.

מועדון טוב לבת מצווה בתל אביב

בעיקרון ישנם היום מספר מועדונים מובילים בתחום של מסיבות במועדונים לבת מצווה בתל אביב. נזכיר כמה מהם עכשיו: מועדון קויה – אמסטרדם, מועדון USA, מועדון פריז טקסס ומועדון דה וינצ'י. כמו כן יש את מועדון האיוונט. כל אלו מצוידים במערכות סאונד ותאורה מתקדמות ובאפשרות להקרין מצגות או סרטונים לבחירתכם. המועדונים האלו ישמחו לארח אטרקציות לבחירתכם, החל מעמדות איפור, דרך משחקי שולחן כמו הוקי אוויר או ביליארד, מסיבת קריוקי, עמדות מזון ניידות ועוד. בהצלחה ומזל טוב גדול.

סגירת תפריט