חגיגות גיל המצווה של הילדה שלכם בפתח ואתם כבר מתכננים את האירוע המרגש בו תחגוג בשמחה עם כל בני הכיתה את המעבר מילדות לבגרות.

אבל לפני שאתם רצים כדי למצוא מועדון טוב לבת מצווה בתל אביב, עצרו לרגע ונהלו איתה שיחה על אופי האירוע שהיא מעוניינת בו. לפעמים הורים רבים מנסים להגשים את החלומות שלהם מבלי להתייעץ עם הילדה משום שהם שוכחים שמדובר באירוע שלה ולא שלהם. ילדות בנות 12 הן חכמות מאוד ויודעות טוב מאוד מה הן רוצות, אילו אטרקציות לבת מצווה הן מחפשות ואיך הן רואות את האירוע שלהן. אי לכך, שבו איתן לשיחה רצינית ותכננו יחד את האירוע המושלם. ככל שתבררו יותר פרטים במהלך השיחה הזו, כך תקל עליכם מלאכת החיפוש אחר מקומות מומלצים לבת מצווה.

מועדוני בת מצווה בתל אביב

אחת האופציות הפופולאריות ביותר היום לחגיגת בת המצווה היא מסיבה במועדון. ישנם לא מעט מועדונים לבת מצווה שמותאמים באופן מיוחד עבור קהל החוגגים הזה ומסיבות בת מצווה רבות נערכות במועדונים. מועדונים כאלה הם למשל ג'סטין קלאב, קויה – אמסטרדם, מועדון דה וינצ'י, בית עמנואל או מועדון USA. כיום כל המועדונים מאובזרים להפליא ומכילים פינות ישיבה מרווחות, חדר VIP לבני המשפחה וכמובן שמבחינה טכנולוגית משתווים לכל אולם חתונות שתמצאו. זה כולל מערכות סאונד מתקדמות, מערכות תאורה ממוחשבות ואיך אפשר בלי מערכות להקרנת מצגות וסרטונים.

מקומות מומלצים לבת מצווה – במועדון או בחיק הטבע?

מקומות לבת מצווה בתל אביב באמת שלא חסר. במידה ואתם מחפשים מקומות מומלצים לבת מצווה שהם לא אולם, דעו כי אין שום מניעה מלערוך את האירוע בחיק הטבע. בתל אביב עצמה ניתן למשל לערוך את האירוע בפארק הירקון ביום שמשי או אפילו בגינה הפרטית שלכם. רעיון נוסף הוא למשל יער בן שמן. ילדות רבות מעדיפות לערוך פיקניק עם המון משחקי חברה מאשר לחגוג ערב במועדון סגור. רעיונות נוספים הם למשל לחגוג את האירוע בביתכם במידה והוא גדול מספיק. בבית אפשר לארגן למשל מסיבת קריוקי או מסיבת תחפושות מיוחדת.

 

בהצלחה!

סגירת תפריט