אירוע בת מצווה מיוחד אינו שונה מאירוע בר מצווה פרט לעובדה אחת, הבן הזכר עולה לתורה. חובה לציין כי במקומות שונים נהוג להעלות את הבת גם לתורה אך לא בכך עסקינן היום. הבן שלכם מתרגש באופן מיוחד, השבוע אתם הולכים "לסגור" עם אולם או מועדון (אולי בכלל "לסגור" עם פארק פעילות). כמה עולה מועדון לבר מצווה? השאלה מעסיקה לרוב את הבוגרים שבחבורה ולא את חתני השמחה.

באופן גס נאמר כי מחיר של מועדון לבת מצווה מתחיל לטייל מ-6,000 שקלים ומעלה, ונותן מענה לחבילת בסיס הכוללת (בדרך כלל) את המקום, עמדת התקליטן ואת הכיבוד. קיימות עסקאות שונות המכניסות בתוך החבילה את עוגת יום ההולדת, הבוק של חתן השמחה, את ספר הזיכרונות הניצב בכניסה לאירוע, את עמדת הקריוקי, הפתעות קטנות ולעתים גם שירות אוטובוס (הסעה למועדון וחזרה).

לפני שנחגוג – חייבים להזמין, לא?

הזמנות לבר מצווה הם לא רק דף נייר עליו נכתב התאריך, מודפסת המפה וזהו. ההזמנה היא כרטיס הביקור של האירוע, היא הקטליזטור ש"עושה את החשק" ומזמין להגיע אל האירוע. אין לזלזל בכך, במיוחד כשהפחד הכי גדול (מי לא מכיר את זה) הוא שאף אחד לא יגיע: מה שברור שלא יקרה…אבל, בכל זאת.

הזמנות לבר מצווה, מכל המינים ומכל הסוגים

יש הזמנות שניתן להזמין על ידי אתרים באינטרנט, בקלות ובנוחות. העיצוב והתשלום מתבצע דרך האתר עצמו ומאפשר עצמאות ופעילות מהבית. על אותו המשקל, בתי דפוס רבים מזמינים אל האתר שלהם וממשיכים להתנהל טלפונית מול בעל ההזמנה בכל בעיה ושאלה. יש אפשרויות רבות ומעניינות, ביניהן אפילו הזמנות און ליין למסיבה. טיפ: הזמנות לבר מצווה דרך אתר לרוב זולות יותר מאשר הזמנה ישירה מהחנות עצמה. המגוון הוא עצום באופן יוצא מגדר הרגיל, כדי להתמקד מומלץ לחשוב מה מתאים יותר: משהו מצחיק? (ישנן הזמנות לבר מצווה בעלות אופי קריקטוריסטי ומשעשע), משהו רציני ומכובד?, האם נדרש מלל תבניתי רגיל או שעולה הצורך לכתוב משהו מקורי?. חשוב להוסיף להזמנה מפת הגעה והוראות נוספות, לדוגמה: "הביאו בגדים להחלפה", אם מדובר על אטרקציות עם מים או קצף, פרטים על הסעה, טלפונים לאישור, מייל לשאלות וכולי.

סגירת תפריט