לפני הכל מגיע לכם מזל טוב גדול. אתם עומדים לפני הפקת אירוע מיוחד של פעם בחיים וככל הנראה מחפשים מקום חדש ומרענן, כזה שאף ילדה בכיתה עוד לא הספיקה לחגוג בו את בת המצווה שלה.

 

מועדון חדש לבת מצווה הוא לרוב מועדון בו עוד לא מורגשים סימני השחיקה ולרוב הצוות במקום יהיה רענן ומלא אנרגיות ולכן לרוב הוא יהווה בחירה מצוינת לחגיגת האירוע. עם זאת, לא כל מועדון כזה שהוקם לא מוזמן יהיה מתאים לצרכים האישיים שלכם ולשאיפות שלכם מהאירוע. הכנו עבורכם מדריך קצר לבחירת מועדון בת מצווה בתל אביב.

כמה מוזמנים יש לכם?

השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא כמה מוזמנים עתידים להגיע לאירוע שלכם? מועדון חדש לבת מצווה שמיועד עבור שמונים חוגגים לא יתאים לאירוע שאמור להכיל 200 חוגגים. במקרה כזה תורגש תחושת צפיפות ומחנק. מצד שני, חגיגה קטנה של שלושים חברים תרגיש מעט משונה במועדון ענק. ההמלצה היא להחליט כמה מוזמנים אתם מעוניינים להזמין לאירוע המרגש שלכם ובעקבות כך להחליט על מקום. כשתסגרו על מקום, בקשו מבעל המועדון להיות נוכחים באירוע שמכיל את כמות החוגגים שאתם מעוניינים להזמין. כך תוכלו להתרשם האם הוא מתאים לאירוע שלכם או לא.

למאמר מפורט בנושא תכנון וארגון בת מצווה היכנסי /www.party4u.co.il

מה יש לבדוק בכל מועדון לבת מצווה?

פרמטר חשוב מאוד שיש לבדוק בכל מועדון חדש לבת מצווה, והוא היכולות הטכנולוגיות שלו. בדקו האם במקום ישנה מערכת תאורה וסאונד מתקדמות, האם הוא מתאים להצגת מצגות או סרטונים והאם הוא מאפשר לכם להציב אטרקציות לבת מצווה לפי בחירתכם. מועדונים לבת מצווה בתל אביב לא תמיד מתאימים לכל אירוע. אם למשל אתם מעוניינים להציב עמדות משחק כמו הוקי אוויר או סוני פלייסטישן, ביליארד או פינג פונג, וודאו מראש שהמקום ערוך ומסוגל להציב אותן. אם אתם רוצים להפיק מסיבת קריוקי זוהרת, שימו לב האם במקום יש במה, מסכים וציוד הגברה שיאפשר הפקה של מסיבה כזו. ככל שתהיו מפורטים יותר בדרישות שלכם, כך הצלחת האירוע תהיה מובטחת יותר.

 

בהצלחה.

סגירת תפריט