כיום כבר לא ניתן לערוך מסיבת בת מצווה ללא גימיקים לבת מצווה או אטרקציות לבת מצווה. עברו חלפו מן העולם הימים בהם הילדים הסתפקו בעוגת שוקולד ביתית ושקיות הפתעה. כיום ההפקות המרשימות מזכירות מעט הפקה של חתונה בה יש מקום לחשוב על כל הפרטים הקטנים. הכנו עבורכם רשימה של גימיקים לבת מצווה ולפני שנתחיל נזכיר כי ישנה חשיבות עצומה להתאים את אופי האירוע לא רק לילדה שלכם אלא גם לילדי הכיתה שלה. לעתים אנחנו נסחפים אחרי הרעיונות שלנו ולא מעניקים מחשבה מספקת לתוצאה הסופית שהיא השילוב של הרעיונות שלנו עם הביצוע שלהם והמפגש בין ההפקה לחברים בה.

מסיבת קריוקי

כיום מועדוני בת מצווה בתל אביב מצוידים במיטב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר מבחינת סאונד ותאורה. אי לכך, אחד הרעיונות הטובים והמהנים ביותר, שלא לומר המבדרים והמקסימים ביותר הוא ארגון של מסיבת קריוקי עבור בני ובנות הכיתה. כמו שעליכם לוודא מראש שהמקום אכן ערוך להפיק ערב שכזה. עליכם להיערך מראש עם כמות שירים מספקת, לוודא שכל הציוד עובד וכמובן לדאוג למצלמת וידאו איכותית כדי לתעד את הערב הקסום הזה שייזכר למשך שנים ארוכות.

עמדות משחק ניידות

גימיקים לבת מצווה ישנם בשפע. כיום ישנן חברות שמשכירות ציוד מיוחד עבור הפקת בת מצווה במועדון. כך למשל ניתן למצוא עמדות משחק ניידות כגון סוני פלייסטיישן עם מסכי ענק, עמדות של פינג פונג או כדורגל שולחן, ביליארד ואפילו הוקי אוויר. בצורה כזו כל ילד יכול למצוא את עצמו במהלך האירוע, גם אם הוא לא נמנה עם הרקדנים החובבים. להשלמת התמונה ניתן להזמין גם עמדות מזון ניידות כגון דוכני פיצות, נקניקיות, צמר גפן מתוק ועוד.

ברכות מצולמות

כיום ישנו גימיק מטריף ומיוחד שנקרא צא תילום שקוף. בתוך התא אליו יכולים להיכנס עד שלושה או ארבעה ילדים בבת אחת ניתן למצוא תחפושות מבדרות ומצלמה. כך יכולים הילדים להשאיר ברכות יום הולדת מתוקות ומצחיקות שיישארו עם הילדה לנצח. חשוב לברר מראש האם ניתן להכניס תא כזה למועדון בו תבחרו לחגוג את האירוע.

סגירת תפריט