כיום הפקות הבת מצווה מזכירות לעתים הפקת חתונה. מדובר לעתים קרובות על אירוע גרנדיוזי שמהווה בכל פעם מחדש רף גבוה יותר ויותר עבור בנות הכיתה שטרם חגגו את האירוע. במידה והבת שלכם נהנית מתשומת לב ואוהבת אותה, כדאי לכם לשקול בת מצווה עם לימוזינה. ובמה הדברים אמורים? הרעיון הוא להזמין את כל ילדי הכיתה למועדון שבחרתם עם הילדה וברגע גורלי אחד, להדריך את הדי ג'יי להכריז על הגעתה של נסיכת הערב, הבת שלכם. בשלב הזה יצאו הילדים החוצה ויראו את הלימוזינה מגיעה עם כלת המצווה וחבריה הקרובים ביותר. החברים הקרובים והבת שלכם יצאו מהלימוזינה לקול שאגות ומחיאות הכפיים של הקהל. את החוויה אפשר לשדרג עם שטיח אדום עליו ידרכו נוסעי הלימוזינה בצאתם מהרכב עד לאירוע עצמו. אז אולי, בא גם לכם להוסיף קצת 'פלפל' לאירוע עם גימיקים לבת מצווה?

האם בת מצווה עם לימוזינה מתאימה לכל אחת?

חשוב מאוד להתאים את אופי האירוע לילדה שלכם. בת מצווה עם לימוזינה לא תתאים לילדות שלא אוהבות את אור הזרקורים. אם הילדה שלכם נחבאת אל הכלים או אם היא ביישנית במיוחד, יכול להיות שכל תשומת הלב הזו תעשה לה יותר רע מאשר טוב. בנות ביישניות ישמחו יותר לו יוכלו להגיע בזמן כמו כולם ללא תשומת לב מיוחדת. כמו כן אם הילדה שלכם ביישנית, כדאי למשל לדאוג למפעיל בזמן האירוע ולתדרך אותו שלא להביך את הילדה. מדובר על מאורע מרגש מאוד שיכול להיות טראומטי לילדה שלא אוהבת להיות במרכז העניינים.

טיפים לבת מצווה

את הטיפ החשוב ביותר כבר נתנו לכם – להתאים את אופי האירוע לאופי של הילדה. עם זאת, חשוב גם להתאים את אופי האירוע לאופי הכיתה והחברים הקרובים. אטרקציות לבת מצווה ישנן בשפע וגם מועדוני בת מצווה. השאלה היא האם האירוע שאתם מתכננים מתאים לאופי הכיתתי. כיתה מנומנמת לא תוכל ליהנות ממסיבת קריוקי למשל. לכיתה כזו יתאים יותר ערב של משחקי מחשב על רחבת הריקודים או עמדת של משחקי שולחן כגון הוקי אוויר או פינג פונג. עבור כיתות אחרות, מסיבת ריקודים פרועה מהווה את הערב המושלם. בהצלחה. בואו לגלות עוד כמה טיפים ורעיונות לבת מצווה שיועילו לכם ברגע האמת…

סגירת תפריט