היא הגיעה למצוות ואתם חוגגים לה באולם או מועדון לבת מצווה, מה שהיא בחרה לעצמה. אתם יודעים שהחברים שלה חשובים לה (הרי ככה זה בגיל הזה) ולכן נערכתם במיוחד ובחרתם במקום המבצע חגיגות בת מצווה מוצלחות במיוחד. יש פינה אחת שלא סגרתם: מי כותב אצלכם את הברכה?

אם אתם שואלים מה יציעו לכם המועדונים הכי טובים לבת מצווה, הגימיקים הינם חלק בלתי נפרד מהמסיבה, הם יכולים לכלול פינות יצירה שונות המתאימות לאופי שכבת הגיל כגון ציור גרפיטי ענק המלווה בהנחית אומן בתחום, סדנאות לעיצוב שיער כגון שזירת חוטים או קליעת צמות. ייתכן שדווקא פינת משחקי הקלפים ומשחקי שולחן אחרים, סימולטורים שונים ומתנפחים יתאימו יותר. יש כל כך הרבה אפשרויות לשדרוג חגיגות בת מצווה.

ספר ברכות ליום הולדת בת מצווה – זה MUST

אנו רוצים דווקא להסב את תשומת לבכם אל השולחן היחיד עליו עומד ספר אחד באזור קבלת הפנים. זהו ספר הברכות של בתכם. עד תום הערב הוא חייב להכיל מגוון רחב של ברכות כדי שהיא תצא בידיים מלאות ובלב מאושר.

במקום שהספר יהיה מונח בצד ללא ברכות ליום הולדת בת מצווה, הוא יכול להפוך לפינה חווייתית מרשימה למדי. חשבו על כך: אומן קריקטוריסט המצייר כל דמות של כל נער ונערה בספר. בעמוד ממול אותו אחד יכתוב את הברכה שלו. מכיוון שלא כל אחד מטיב לכתוב, וכדי למנוע מצבים בהם מישהו לא יכתוב בשל כך, ניתן לשלוף מהאינטרנט שק מלא בברכות, להכין ספרון או כרטיסים מהם יבחרו בני הנוער את הברכה המתאימה מבחינתם ויכתבו אותה.

קריקטורות לבת מצווה הם טרנד מאד מקובל ומצליח בקרב בני הנוער ושימוש בכלי זה על מנת להעשיר את ספר הברכות הוא רעיון מצוין. ברכות ליום הולדת בת מצווה ייכתבו כמובן גם על ידי ההורים והמשפחה כך שחשוב שדמותם תהיה מצוירת על ידי אותו אומן.

רצוי כי ברכות ליום הולדת בת מצווה של בני המשפחה יעשו עוד לפני שכל הקהל מגיע. כאשר הערב יתחיל ייתכן מאד שאתם ההורים תהיו עסוקים בעניינים אחרים ובתום הערב תהיו עייפים, חבל לפספס.

סגירת תפריט