אחת הבחירות החשובות ביותר להפקת אירוע בין אם מדובר בחתונה, ברית/ה, בר/ת מצווה וכל אירוע חגיגי אחר הוא בחירת התקליטן. הוא למעשה הגורם המפעיל, המרקיד והמלהיב של הערב שיהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת.

בחירת תקליטן לבר\בת מצווה

בבחירת תקליטן לאירוע חשוב לדעת מהו סגנון המוסיקה שאתם אוהבים: עברי, לועזי, דאנס, טראנס, מזרחי או כל מוסיקה אחרת. רק לאחר שגיבשתם דעה, תוכלו לפגוש תקליטנים שעונים על הצרכים שלכם.

במספר מועדונים לבת מצווה או אולמות אירועים מוצעים תקליטנים כחלק מחבילת "הכל כלול", גם במקרים אלו מומלץ לשאול על התקליטן ואף להגכיע לפגישה איתו. בפגישה עם תקליטן חשוב להבהיר לו מהו האירוע, מה סגנון המוסיקה האהובה עליכם ומה הפרטים החשובים לכם להצלחת האירוע. בחירת תקליטן טוב, הוא כזה שלא תצטרכו להסביר לו את רשימת השירים שאתם רוצים, חשוב לשים דגש על אופי התקליטן ועל החיבור שלכם אתו. ומה שהכי חשוב, שהתקליטן שתבחרו ירקיד את האורחים וילהיב אותם כפי שציפיתם. בשלב הזה חשוב לבדוק את התקליטן באירוע מאותו סוג שלכם ובכך לוודא אם אכן זו הבחירה הנכונה.

תמונה של תקליטן בת מצווה
תמונה של תקליטן במועדון בת מצווה בראשון לציון

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים תקליטן לבת מצווה 

כשאתם בודקים תקליטן לבת מצווה, לחתונה, או לכל אירוע אחר שלכם, חשוב לשים לב לעמדת ה- D.J שלו ולמעברים בין השירים, לשים לב לעליה הדרגתית בקצב המוסיקה, להתאמת המוסיקה לקהל, חשוב לראות איך הוא משתלב עם המוזמנים והאם הוא יודע לקרוא את הקהל ולשלהב אותו. רק לאחר שבדקתם את כל הפרמטרים הללו תוכלו להגיע לשלב סגירת החוזה ביניכם. החוזה כולל לפעמים המון סעיפים חשובים. חשוב שתבדקו היטב את החוזה ותוודאו כי כל מה שהובטח לכם רשום וברור לכם ולתקליטן. אל תסמכו על הבטחות שווא.

למרות כל זאת, מומלץ לא להכתיב לתקליטן רשימת שירים מלאה, אלא לתת לתקליטן את היכולת לקרוא את הקהל ולדעת מתי אפשר לעלות בקצב המוסיקה ומתי לעשות "רגיעה קלה".

הדבר הכי חשוב, הוא שתשמחו בזמן האירוע כשהתקליטן מלהיב ומרקיד את כולם.

אם אתם מתקשים בבחירת תקליטן לאירוע? הגעתם למקום הנכון! ברשת Party4U רשת המועדונים לאירועים המובילה בישראל, תוכלו להנות מצוות מושלם שירים ויהפוך כל אירוע לאטרקציה כזו שלא תשכח. הרשת מציעה לכם מבחר מועדונים המאובזרים במיטב השכלולים הטכנולוגיים וכמובן בצוות תקליטנים מובילים מהשורה הראשונה המרקידים ומלהיבים כל קהל ובכל אירוע עם מיטב המוסיקה העדכנית שכולם אוהבים ועם שילוב אטרקציות ופירוטכניקה ממתקדמות בעולם. חסכו לעצמכם את הריצות וכבר התקשרו לתיאום פגישה ותהנו ממחירים מפתיעים וחוויה מושלמת לאירוע הבא שלכם.

להפקת אירוע בלתי נשכח צרו איתנו קשר במספר טלפון  054-7944447

סגירת תפריט