לפני הכל מגיע לכם מזל טוב גדול. אתם מתכננים את אחד האירועים המרגשים ביותר בחייה של הילדה הקטנה שלכם שלנגד עיניכם מתפתחת והופכת לנערה, לאישה קטנה. מסיבת הבת מצווה היא אירוע מיוחד ומרגש שחוגגים רק פעם בחיים ולכן כדאי לחגוג אותו כמו שצריך. לפני שמחליטים על מועדון חדש לבת מצווה או על גימיקים לבת מצווה, צריך להחליט מראש על כמות המוזמנים שממנה תיגזר מסגרת התקציב. חשוב שלא להגזים כיוון שמשפחות רבות לעתים קרובות מוציאות סכומים גבוהים מדי ומאוחר יותר נאלצות להתמודד עם הלוואות לא פרופורציונליות. אי לכך יש לזכור, אמנם מדובר באירוע חשוב אך חשוב שלא להשתגע יתר על המידה.

טיפים לבת מצווה לדוגמא

הטיפ החשוב ביותר הוא לראות את הדברים מנקודת מבטה של הילדה. ישנם הורים שרואים את הדברים מנקודת המבט שלהם ומדובר בטעות. אם הילדה ביישנית, אל תאלצו אותה לרקוד לפני כולם או לשיר. מצד שני, אם הילדה אוהבת להופיע ולהיות מרכז העניינים, אל תהססו להביא אותה למקום האירוע עם לימוזינה למשל ואפילו לפרוש לה שטיח אדום. אטרקציות לבת מצווה צריכות להתאים לאופי של הילדה. ילדה שמוכשרת בשירה תשמח למשל למסיבת קריוקי כהלכתה בה תוכל להופיע לפני כולם ולהפגין את כישורי השירה והריקוד שלה.

רעיונות מקוריים

כיום ישנם שפע של רעיונות לחגיגת בת מצווה. ניתן לשכור למשל מאפרת מקצועית שתהפוך כל נערה לנוצצת יותר. שילוב של דוכני אוכל יכולים להקפיץ כל אירוע לשחקים גם כן. טיפים לבת מצווה נוספים הם לדאוג שלכל אורח יהיה משהו שהוא יוכל לעשות גם אן הוא לא אוהב לרקוד. רעיון ליישום מוצלח של טיפ זה הוא הצבת שולחנות משחק מגוונים. כיום ניתן לשכור למשל שולחנות של הוקי אוויר, שולחנות פינג פונג, כדורגל שולחן, ביליארד מקצועי ואפילו עמדות וירטואליות של משחקי סוני פלייסטיישן עם מסכי ענק ועוד. טיפים לבת מצווה ישנם בשפע, הרעיון הבסיסי הוא שכל אטרקציה או גימיק יתאימו לילדה שלכם באופן מרבי. מועדונים לבת מצווה בתל אביב ישנם בשפע, השאלה היא היכן היא תרגיש הכי בנוח, במועדון יוקרתי עצום או במועדון ביתי וצנוע?

סגירת תפריט