הילד שלכם כבר לא ילד קטן, הוא גובה, הקול משתנה והוא כבר הופך לנער. אירוע בר מצווה הולך ומתקרב וצריך לחשוב היטב כיצד לחגוג את האירוע המרגש הזה. מרבית הנערים שחוגגים את אירוע בר מצווה מבקשים לערוך חגיגת בר מצווה מיוחדת כדי להיות מקוריים ומיוחדים.

 

יכול להיות שאכן מדובר ברעיון טוב, אבל חשוב מאוד לזכור כי אירוע בר מצווה מקורי יכול להיות מאוד מהנה עבור הנער וחבריו, אך אולי פחות מהנה ומתאים לבני משפחה מבוגרים יותר, ואולי כדאי לשקול לערוך אירוע בר מצווה מסורתי יחד עם תוספת מיוחדת כמו כניסה מיוחדת. היום ישנן אופציות רבות ורק צריך להכנס לאחד ממנועי החיפוש ולחפש " בר מצווה כניסה מרגשת " כדי לקבל כמה רעיונות.

מאיפה מתחילים לארגן את אירוע בר המצווה ?

אנו ממליצים בחום על כך שארגון של כל אירוע ולא רק אירוע בר מצווה יהיה קודם כל לפי התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמם. נכון מאוד שחגיגות ואירועים משפחתיים הם משהו של פעם בחיים אבל בכל זאת מדובר בערב אחד ואין סיבה להכנס לחובות גדולים בגלל אירוע בר מצווה של ערב אחד. לאחר שקבעתם מסגרת תקציב יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט מה מתאים לכם יותר – כיום יש מספר אופציות – אירוע מרכזי גדול שכולל את כל בני המשפחה והחברים ואפשרות "לחלק" את האירוע – אירוע מסורתי מצומצם וחגיגה נפרדת של הנער ונעריו במקום כמו מועדון לבת מצווה או לחילופין יום כיף במימדיון, בפארק שעשועים או אפילו אירוע בר מצווה על יאכטה. האופציות של יום כיף במימדיון או בפארק שעשועים הם לא יקרות כפי שנדמה לכם וארגון אירוע לנער וכמה מחבריו יכול להיות מאוד מהנה מבלי לחרוג מהתקציב. רק זכרו שנערים צריכים להיות תחת השגחת מבוגר.

בחירת מקום לאירוע – כמה טיפים

לבחירת המקום לחגיגות אירוע בר מצווה חשוב לזוכר כמה דברים – ראשית, בחרו מקום עם שפע של חנייה, האורחים שלכם עשויים להיות מתוסכלים מחוסר חניה, בחרו מקום גם שאינו מרוחק במיוחד, וטיפ אחרון – תנו לנער הרגשה של השתתפות ואחריות באירוע.

סגירת תפריט