הבת שלכם סוף סוף, אחרי שהיא נידנדה לכם כל כך הרבה שהיא כבר רוצה להצליח להגיע לשם, עשתה את זה והגיעה למצוות. כל המאמצים השתלמו. אבל עכשיו, בעצם החגיגה הגדולה מתחילה. אז לפני שהיא מתחילה להרגיש קצת בוגרת וקצת גברת, הגיע הזמן לחגוג לה את הגיעה למצוות. ואיך היא רוצה לעשות את זה? כמובן שבאופן הכי מיוחד, הכי מקסים, הכי גדול, הכי מרגש. היא רוצה מועדון טוב לבת מצווה, היא רוצה אירועי בת מצווה מיוחדים, היא רוצה הכל, והיא רוצה את זה מדהים. אז איך עוזרים לה להגיע לשם בלי לעשות חור בכיס?

איך עורכים אירועי בת מצווה מיוחדים?

הפקות אירועים בת מצווה, מעט דומה לחתונה. למה רק מעט דומה? כיוון ש"כלת" החגיגה רוצה את הכל בדיוק כמו בחתונה, אבל היא יותר חסרת מודעות וריאליות לגבי מה אפשרי יותר ומה פחות. כל זה הופך את העניין למסובך קצת יותר. תפקידכם כהורים הוא לשים את הגבולות תוך ניסיון להעניק לה את מה שהיא רוצה ולשמח אותה בחגיגות, אירועי בת מצווה מיוחדים ומסיבה כיפית במיוחד. אז איך עושים את זה? ישנן המון סוגי אטרקציות מסוגים שונים בשביל ליצור אירועי בת מצווה מיוחדים. החל מהפעלות, הופעות, משחקים בחצר, פינות שונות ועד עריכת אירועי בת מצווה מיוחדים במקומות מיוחדים; יאכטה, גן חיות, בארוחה בין שמיים לארץ ועוד מיליון אפשרויות כיד הדימיון. נסו להבין מה יהפוך בעיני ביתכם את האירוע שלה לאחד מאותם אירועי בת מצווה מיוחדים, באופן שיעשה אותה שמחה ומאושרת.

מה עושים כשהיא נותנת רשימה באורך 5 ק"מ?

הבת שלכם, כמובן, כשתשאלו אותה מה היא רוצה תיתן רשימה באורך הגלות. קחו אותה לשיחה רצינית ותנסו למפות את הרשימה לפי דברים אפשריים יותר ואפשריים פחות. לפני כן, ערכו אתם את שיעורי הבית שלכם ונסו להבין סדר גודל תקציבי ומעשי של כל משאלת לב שלה. שיקולים כבדים ורבים נלקחים כאן, בחירה מבין מועדונים לבת מצווה, אטרקציות והפעלות ועוד. לאחר שתדעו את "התשובות האפשרויות" שאלו אותה על מה היא תרצה ללכת. תנו לה את המידע לגבי מה אפשרי ומה פחות. זו עשויה להפוך לא רק לחוויה מקרבת, אלא גם למלמדת ומעשירה!

סגירת תפריט