אם כבר נשלחו הזמנות לבת מצווה של בתכם, אתם במצב מצוין. זה אומר שכל ההכנות כבר כמעט מאחוריכם. כבר בחרתם מקום, כבר החלטתם על קייטרינג, הצלם כבר צילם את הבוק, וכלת השמחה יודעת מה היא תלבש בערב האירוע.

אם אתם עדיין כאן סימן שההזמנות לא נשלחו ואין לכם שמץ של מושג מניין להתחיל לברר על הנושא. איפה מומלץ לעשות בת מצווה שאף אחד לעולם לא ישכח? שאלה מצוינת.

מקומות שהם "שם דבר"

כל כניסה לאינטרנט וכתיבה של הנושא בגוגל מציפה אתכם במידע. תוך רבע שעה אתם מתעייפים ובאמת שאין לכם כוח יותר לברר שום מחיר או תפריט. בואו נפשט את זה למענכם. היא רוצה אירוע של בני המשפחה וכמה חברים? היא רוצה באולם? היכנסו לאולם לחגיגת בת מצווה.

איפה מומלץ לעשות בת מצווה אם לא במקום המיועד לכך. אל תתעכבו על אולם חתונות וברית מילה כי הם לא יביאו את הערך המוסף של חגיגות בנות מצווה. כל אולם מגיש פחות או יותר את אותו הדבר: תפריט מגוון, תקליטן איכותי, רחבת ריקודים. מקומות המיועדים לחגיגת בת מצווה יספקו במקרים רבים גם את השירות החיצוני של פינות ההפעלה לבני הנוער ואת הגימיקים השונים לשלב קבלת הפנים כגון קריקטורות לבת מצווה, משחקי שולחן, מסך קליפים של מוזיקה וכדומה.

איפה מומלץ לעשות בת מצווה ללא עוגמת נפש?

שימו לב שחלומות (יכולים להיות) לחוד ומציאות עלולה לטפוח על הפנים, ולבטח שאתם לא מעוניינים בכך. מה שחשוב לבתכם יהיה חשוב לכם (כמובן שבמסגרת התקציב האפשרי). אין להסתמך על הבטחות בעל האולם. גשו אל האולם ובקרו במהלך של אירוע הזהה לשלכם. כך תוכלו לוודא כי כל מה שהוא מבטיח אכן קיים במהלך האירוע.

לסיכום, שאלתם: איפה מומלץ לעשות בת מצווה? אם הבחירה היא אולם, גן אירועים (שהוא בעצם אולם המשלב גן חיצוני) חשוב לבדוק את מידת הניסיון שלו באירועי בת מצווה. מומלץ לבחור אולם בעל ניסיון כמו מועדון בת מצווה מכיוון שעל פי רוב הוא יספק גם את הגימיקים המאפיינים חגיגות לבנות ולבני מצווה. גשו להתארח באירוע כגון זה. אין טוב ממראה עיניים.

סגירת תפריט