היא רוצה חגיגת בת מצווה מקורית? אתם רוצים להגשים לה את החלום? קיימות אופציות שונות למימוש ונשמח לפרט כמה מהן כאן. אך בטרם נענה על שאלה, איפה כדאי לעשות בת מצווה נשאל מה היא רוצה: מקום גדול או קטן, לבני המשפחה או לחברים?

מקום קטן לחגיגת בת מצווה אינטימית

נניח ומדובר על מסיבת בנות, רק חברותיה הקרובות. אפשר להעביר את מסיבת הפיג'מות הידועה אל חדר אירוח במלון הכולל גם ספא. תחשבו על החלום. ארוחת הערב (קייטרינג המתאים לבנות הנוער) תוגש לחדר בשעה היעודה, הכיבוד יהווה חלק מהערב עד שהבנות תפרושנה לישון.

בערב עצמו תוכלנה הבנות ליהנות מפינת חינה, עיצוב שיער, איפור, עמדת לקים וכל מה שהן רוצות ואוהבות. ניתן לשלב את הערב יחד עם מרכז הספא וארוחת הבוקר של המלון, ולהעביר סופ"ש שאין כדוגמתו. ממש הגשמת חלום לכל נערה שאוהבת מסיבות פיג'מות.

מה לגבי הופעות לבת מצווה?

איפה כדאי לעשות בת מצווה אם רוצים לשלב בה הופעות מיוחדות של רקדנים או אפילו את הופעת כלת השמחה? שאלה מצוינת. במקרה זה עדיף לבצע את המסיבה בחלל גדול כגון גן אירועים או אולם. ניתן לבצע את המסיבה גם במועדון בת מצווה, אך לוודא שיש מספיק מרחב. חשוב לבדוק את מערכת השמע של המקום, את האקוסטיקה ואת היתר המקום למוזיקה רועשת.

במידה ויש צורך בחזרות של כלת השמחה יחד עם הרקדנים במקום מומלץ לבדוק מראש, לפני שחותמים על חוזה, שאכן היא יכולה להגיע ולהתאמן במקום ללא בעיה ובזמן נוח. מומלץ לציין את הזמנים בסעיפי החוזה כדי למנוע אי נעימות מיותרת.

איפה כדאי לעשות בת מצווה?

בפארק או באולם. הכוונה היא, האם מומלץ לבצע את חגיגת בת המצווה בפארקים שונים ברחבי הארץ. הרעיון מצוין לנערה הרוצה לחגוג עם בני גילה, מה גם שפארק רחב יכול להכיל גם את בני המשפחה המורחבת המעוניינים לחגוג. פארק מים, פארק מוטורי וכל פארק העולה על רוחכם יכול להיות סגור ליום פעילות, מומלץ לברר.

אז מה היה לנו כאן? על השאלה: איפה כדאי לעשות בת מצווה ענינו תוך כדי התייחסות לכמות האורחים וטיבם. מעט חברות: חדר במלון, הרבה חברים ומשפחה: פארק או מרחב אירועים מקורה, לפחות בחלקו. חשוב לבדוק מבעוד מועד אם ניתן לבצע את כל התכניות במתחם הנבחר.

סגירת תפריט