כיום כל כלת בת מצווה מעוניינת לערוך את המסיבה באיזשהו מועדון טוב לבת מצווה. ישנם לא מעט מועדוני בת מצווה בימינו כיוון שכפי שזה נראה, עברו מן העולם הימים בהם יכולנו להסתפק באירוע צנוע במרתף של הבניין. הנקודה החשובה שיש להבין היא שהמועדון המתאים ביותר לחגיגה הוא זה שמתאים באופן אישי לאירוע שלכם שאופיו נקבע בהתאם למספר המשתתפים, אופי הילדה ואופי הכיתה וכמובן מסגרת התקציב שלכם. מועדון חדש בתל אביב יכול להיות מושלם לאירוע אחד ואיום ונורא לאירוע אחר כיוון שלא כל הנוצץ זהב הוא.

אז איך בוחרים מועדון?

אז המועדונים הכי טובים לבת מצווה שלכם הם אלו שמסוגלים לאכלס את כל קהל החוגגים בנוחות. אי לכך החליטו מראש על כמות הילדים שאתם מעוניינים להזמין והתחילו לחפש מקום מתאים. מועדון בת מצווה גדול מדי ירגיש ריק אם יוזמנו אליו מעט ילדים ומועדון קטן יכול לגרום לתחושת מחנק או צפיפות. עליכם להיות נוכחים במקום במזמן שמתנהלת מסיבה של ילדה אחרת אליו הוזמנה אותה כמות של ילדים כמו שאתם מתכנים להזמין. כך תראו מבעוד מועד האם נוח במקום, מרווח מדי, צפוף מדי או פשוט מושלם.

טיפים לבת מצווה

אז הסכמנו על כך כי המועדונים הכי טובים לבת מצווה הם אלו שמתאימים לכם ולאירוע שלכם באופן אישי. אחרי שהסכמתם על מועדון, הגיע הזמן לדבר על אטרקציות לבת מצווה. כיום ישנם לא מעט גימיקים לבת מצווה שיכולים להקפיץ את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח. בין היתר מדובר למשל על מסיבת בת מצווה אליה מגיעה כלת השמחה בלימוזינה וצועדת על שטיח אדום עד לדלת הכניסה למקום. מדובר על גימיק מושלם עבור ילדות שצמאות לתשומת לב. רעיון אחר הוא מסיבת קריוקי בהשתתפות כל החוגגים. כמו כן היום ניתן להזמין עמדות משחק כמו סוני פלייסטיישן למשל או שולחנות הוקי אוויר, ביליארד ואחרים לכל אירוע. לסיום נזכיר שמות של כמה מועדונים מובחרים וביניהם מועדון המימד החמישי, ג'סטין קלאב, מועדון הדה וינצ'י, מנהטן קלאב ומועדון הלופט שנחשבים למשובחים במיוחד להפקות בת מצווה.

סגירת תפריט