נראה שעברו חלפו מן העולם הימים בהם מסיבת בת מצווה הייתה מסתכמת בכמה בלונים במקלט של הבניין, כיבוד קל ומשחקי חברה מתוקים כמו חבילה עוברת, כיסאות מוזיקליים ו"כסה את חברך בנייר טואלט עד שייראה כמו מומיה". כיום בלי אטרקציות לבת מצווה לא ניתן לדבר בכלל על מסיבה. כיום אירועי בת מצווה בתל אביב הם אירועים גרנדיוזיים שמפתיעים בכל פעם מחדש עם הפקות נוצצות, שלל אטרקציות לבת מצוה ולעתים מאות אורחים חוגגים , צוהלים ושמחים. בואו לגלות עוד על אטרקציות לבת מצווה!

אילו אטרקציות לבת מצווה קיימות היום בשוק?

ובכן, מסיבה במועדון בת מצווה לכיתה יכולה למשל להיפתח בכך שכלת השמחה מגיעה למקום עם לימוזינה. חשבו על כך, כל הרעיון שעומד מאחורי מסיבה כזו הוא לתת לבת המצווה את ההרגשה שהיא נסיכת האירוע שלא לדבר על נסיכת העולם. כדי להשלים את ההרגשה המועדונים הכי טובים לבת מצווה מספקים גם שטיח אדום לכניסה מלכותית של ממש. מעבר לכך, ניתן למצוא שלל אביזרים פירוטכניים כגון בועות סבון בטעמים, מכונות עשן, ציוד להקרנת לייזר במגוון דוגמאות וכמובן שחדרי קולנוע ענקיים להקרנת מצגות איכותיות ומושקעות לכבוד הילדה.

טיפים לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה צריכות להיות מהסוג שהילדה אוהבת. אם למשל תביאו זמר מזרחי לבת מצווה בה הילדה שומעת רק רוק קל, נראה שתכשלו במשימה של לשמח את הילדה. אי לכך, שימו לב לרחשי לבה. גימיקים לבת מצווה יכולים להיות למשל שולחנות משחק שיוצבו בחלל האירוע. חברות רבות משכירות לצורך העניין עמדות של סוני פלייסטיישן 3, שולחנות של הוקי אוויר, פינג פונג, ביליארד ועוד להנאת החוגגים. כך כל חוגג יכול למצוא לעצמו עיסוק מסוים. בואו לקבל עוד כמה טיפים לבת מצווה!

רעיונות נוספים

ניתן כמובן להפוך את הערב לכזה שבו כולם כוכבים על ידי הפעלת עמדת קריוקי. כך תוכלו לתת לכל אחד את דקות התהילה שלו. מסיבת קריוקי מקצועית מסוגלת להפוך כל ערב לאירוע שכולו כוכבים וכוכבות. מומלץ במיוחד לילדות שאוהבות לשיר ולהופיע ובימינו, כל ילדה אוהבת להיות על הבמה. פינות איפור הן תוספת מושלמת לאירוע שכזה. בהצלחה.

סגירת תפריט