בת מצווה: החגיגה של כל נערה


גיל 12 עבור נשים ונערות מתבגרות הוא גיל חשוב מיוחד. בת מצווה טומנת בתוכה משמעויות רבות, אם זה משמעויות דתיות או חברתיות. לטקס בת מצווה יש תפקיד חשוב מאוד בעיצוב אישיותה של האישה ובדרכה אל ההתבגרות.

הגעה למצוות, ממש כמו בר מצווה אצל הבניםגיל 12 זהו הגיל שבו הבת המתבגרת מתחייבת, כמו הילד במתבגר, לקיים את מצוות היהדות. כל בת מצוה מוגדרת כבוגרת מהיום בו מלאו לה 12 שנים ועוד יום אחד ומכאן עליה לשאת לבדה בעול המצוות וכמובן באחריות הכוללת את קבלתה לעולם המבוגרים.

מדוע בת מצווה נחגגת שנה קודם?הבנים חוגגים את כניסתם לעולם הבגרות בגיל 13. מדוע נחגגת בת מצווה שנה קודם לכן? ככל הנראה המנהג היהודי הזה טמון בכך שהנערות מתבגרות מוקדם יותר מהבנים. לכולם מוכרת התמונה מתחילת חטיבת הביניים, כיתות ז' ו-ח', שם הבנות גבוהות יותר מהבנים ובעצם כבר מתחילות להראות סימני התבגרות מוקדמים.

זה החל כמשהו צנוע...שנים רבות נחשבו מסיבות בת מצווה כמשהו סולידי יותר, בעיקר בהשוואה ל'אחיהן' המקביל אצל הבנים. אמנם בת מצוה לא נחגגה כיום הולדת רגיל, אך בכל זאת הטקס היה יותר צנוע, החגיגות היו פחות ארוכות וכל הארגון מסביב לא היה כל כך גרנדיוזי. הרי אין כאן עלייה לתורה, קריאה של פרשה מהתנ"ך או משהו דומה. הכל מעט התגמד אל מול טקס בר המצווה.

אבל היום בת מצווה היא אירוע לכל דבר

הפקה, אולם, מסיבות, חגיגות, די ג'יי, מתקני שעשועים ואפילו בר אקטיבי. זו היום התמונה של חגיגת בת מצווה טיפוסית. אין יותר טקסים פשוטים וקצרים, אין חגיגות מינוריות וזה הכל. טקס בת מצווה היום הוא כמו כל אירוע משפחתי גדול, כשהנערה המתבגרת במרכז העניינים כמובן והכל סובב סביבה. כאן נכנסת חברת party4u.

חגיגת בת מצווה זו הופקה על ידי...אכן כן. גם כאן, כמו בחתונות, חינות ואירועים גדולים אחרים, ישנו צורך בהפקה מסודרת ומאורגנת. למשפחה אין את הכלים, הזמן והיכולת להתמודד עם כל הדרישות שכולל אירוע מסוג זה. תפקידה של חברת party4you הוא לדאוג לכל מה שצריך ולהבטיח שהכל יעבוד לפי הספר ויעבור בשלום. חברת party4u תהייה אחראית על הטיפול והתיאום של כל מה שתצטרכו:
• בחירת האולם/גן האירועים בו יתקיים הטקס של בת המצוה
• בחירת הדי ג'יי והצלם לאירוע
• מציאת חברת קייטרינג שתתאים לדרישתכם
• עיצוב המקום
• תיאום עם אומן/להקה שיופיע בבת המצווה
• ליין אפ מסודר ובו סדר האירועים בטקס

נוכל גם לייעץ לכם לגבי התוכן המבוקש במסיבה. בת המצווה בוודאי חולמת כבר מזמן על דברים רבים שתרצה לראות במסיבה שלה. יחד עם אנשי party4u, מפיקי האירוע, תוכלו לענות על כל מה שתבקש, בלי לגרום לעצמכם כאב ראש מיותר.

גם בת מצווה זכאית לאטרקציות משלהלגיטימי לא? נערה מתבגרת שמגיעה לפרק המצוות, זכאית לחגיגה שלא תשכח לעולם (או לפחות עד לחתונה). ויש אין ספור אטרקציות לבת מצווה, אותן היא והחוגגים לא ישכחו עוד שנים רבות. אנחנו ב- party4youמציעים לכם רשימה ארוכה של אטרקציות כאלו:
• מתקנים מתנפחים בהם יוכלו החוגגים לשחק בזמן המסיבה
• בר אקטיבי
• הרכבים מוזיקליים, כמו להקת מתופפים
• אזור למשחקי מחשב
• משחקי שולחן כמו סנוקר והוקי אוויר
• עגלת גלידה מלאה במתוק הטעים הזה...
• ואפילו פינת מבוגרים, עבור אלו שמשגיחים שהכל יעבור כמו שצריך...

זו הי רק רשימה חלקית וכפי שאמרנו, בעזרתנו תוכלו להגשים את המשאלה של הילדה בלי שום בעיה.

אירועים מיוחדים ליום שאחרי...כמו כל דבר טוב, גם מסיבות בת מצווה סופן להסתיים. אבל זה לא אומר שהכיף נגמר. party4u מציעה פעילויות מיוחדת לבת החוגגת גם כשאחרון החוגגים הלך וכשהגענו לבוקרו של יום חדש. ישנן פעילויות מיוחדת לאמא ולבת, כמו יום טיפולים משותף בספא. למי שממש לא נמאס לו לפנק את הילדה, מוזמן תמיד לטוס איתה לחופשה בחו"ל. האפשרויות כאן לא נגמרות ותמיד אפשר להמציא עוד משהו שעדיין לא חשבו עליו.

היום שבו הבת הופכת מילדה לנערה מתבגרת, הוא יום חשוב שלא יחזור. טקס בת מצווה מתקיים פעם אחת בחיים, לכן יש לעשות אותו כמו שצריך ומכל הלב. תנו לילדה בת מצווה בלתי נשכחת ולא תתחרטו לעולם.