האירוע הגדול - בר מצווה


יש שיגידו שמדובר באירוע הגדול ביותר ביהדות. זהו הרגע ממנו הילד מתחיל לצאת בעול המצוות ואחראי לעצמו. אבל מעבר לכך, זוהי קבלתו של הבן לעולם הבגרות. בר מצווה. טקס יהודי שנחגג בגיל 13, אחד המרגשים ביותר בחייו של כל אדם.

בר מצווה: הכל מתחיל חודשים לפני...למרות שזו לא חתונה, גם אירוע בר מצוה כולל הכנות שמתחילות הרבה לפני התאריך עצמו. הדרשה, הלימוד הצמוד והחשוב עם הרב, בחירה של חליפה מתאימה, הכנת רשימת המוזמנים. הרי זהו היום הגדול של הבן לא? צריך להשקיע, כדי לתת לו את ההרגשה שמדובר במשהו מיוחד, חד פעמי.

הכי חשוב לזכור: בר מצווה חוגגים רק פעם אחתכזו היא בר מצווה ולכן חשוב מאוד להשקיע כאן. בדרך כלל, לאירוע כזה יגיעו כולם. מהחברים לכיתה, דרך הדודים והדודות ועד לחברות של האחות. כולם ירצו לבוא ולו רק כדי לזרוק על חתן בת המצווה סוכריות... זהו אירוע שכולם מבינים את חשיבותו. מעבר לכך, ככל שתשתדלו להפוך את הטקס הזה למיוחד, כך יבין הילד עד כמה מדובר במעמד חשוב.

בר מצווה במימדים של חתונה


זו ממש לא הגזמה. מסיבות בר מצווה יכולות להגיע במקרים רבים לנפח של חתונה ומדובר כאן בכל ההיבטים: כמות המוזמנים, רמת האוכל, האירוע עצמו והריקודים... זַר שייקלע לאולם בו נחגגת בר מצוה, יכול לטעות ולשאול "מי מתחתן?". אבל במקרה הזה, ישנו רק חתן אחד, שחוגג את קבלתו לעולם המבוגרים. נשמע גדול עליכם? לא עם חברת Party4U, שתעזור לכם להרים אירוע מדהים.

בר מצווה: הזמן קצר והמלאכה מרובה


נכון, כולנו מתחילים בארגון המסיבה זמן רב לפני, אבל הרבה פעמים זה לא מספיק. המילים בר מצווה כוללות בתוכן את האולם, המוזמנים, אטרקציות לבר מצווה, טקס בר מצווה ובקיצור- אין ספור דברים. תוסיפו לזה את ארגון העלייה לתורה ותבינו שזה לא יהיה קל בכלל. אל דאגה. Party4u כאן כדי לסייע לכם, לתמוך בכם ולהפיק אירוע נהדר.

שנים של ניסיון בהפקת אירועי בר מצווה


לאנשי Party4u ניסיון רב בהכנה והפקה של אירועים בסדר גודל של בר מצוה. תוכלו להתייעץ איתנו, להיעזר בנו ובעצם להעביר אלינו את כל הדאגות הקשורות לאירוע. רוצים אולם מלא בקונפטי? אטרקציות לבר מצווה כמו מתקני משחק מיוחדים? לעצב את התפאורה בסגנון מגרש כדורגל? כל מה שתבקשו, אנחנו כאן כדי לבצע.

אנחנו מתעסקים בבר מצווה אבל גם במה שמסביב


האולם הוא אומנם אחד הדברים המרכזיים בכל בר מצווה, אבל הוא בהחלט לא היחיד. טקס בר מצווה או העלייה לתורה הם בעצם הדברים שמייחדים את האירוע הזה משלל האירועים האחרים. גם כאן נשמח בחברת Party4u לייעץ ולסייע לכם בהכנות ולהוריד מכם נטל רב.

Party4you מציעה לכם עזרה גם בפרטים הקטנים ביותר שקשורים לענייני בר מצוה. הכנת ברכה מסוגננת לאירוע באולם, עיצוב ההזמנות וכל דבר שתצטרכו בו עזרה יתקבל אצלנו בזרועות פתוחות. Party4u כאן כדי שלכם יהיה קל יותר ולכן אנו מבטיחים שתקבלו מענה לכל בקשה שתפנו אלינו.

כמה טיפים לפני סיום...


הדבר שכל חתן בר מצווה זוכר גם שנים אחרי האירוע הוא ההתרגשות. לא משנה אם זה בהקראת הפרשה שלו או בהקראת הדרשה באולם האירועים, ההתרגשות היא פשוט עצומה. חשוב לדעת שהתרגשות היא דבר טבעי ואין סיבה להסתיר אותה. מה שכן כדאי לדאוג בעזרתכם, ההורים, הוא שלילד לא יהיו הפתעות ושידע תמיד מתי תורו ומה הדבר הבא שעליו לעשות. ברגע שזה יהיה ידוע, עם השאר הוא כבר יסתדר.

גם את נושא העלייה לתורה מומלץ לא להשאיר לרגע האחרון. בררו כבר כמה חודשים מראש לגבי הרב שתרצו שילמד את הבן, קבעו איתו פגישה ודאגו שהלימוד יחל מספיק זמן מראש. זהו אחד הרגעים החשובים בחייו של הילד וחשוב שהוא ילמד אליו כמו שצריך.

הפרשה עצמה, זו שעל הילד לקרוא, נקבעת על פי התאריך העברי בו הוא נולד. לא מדובר במשהו שקשה לברר. אפשר להתייעץ עם הרב שעתיד ללמד את הילד וישנם גם אתרי אינטרנט המסייעים במציאת הפרשה המתאימה לילד על פי תאריך הלידה שלו.

התכוננו לאירוע, עשו אותו כמו שתמיד רציתם והכי חשוב: בר מצווה מוצלחת!