משחקי חברה

על משחקי חברה בטוח כבר שמעתם, אין מסיבת בר\ת מצווה שלא משלבים אותם במהלך האירוע. מומלץ להתחיל איתם לאחר הפסקת האוכל ככה שכולם כבר רגועים ויושבים בצורה של "ח" במרכז רחברת הריקודים. לפניכם רשימת משחקי חברה מומלצים למסיבת בר\ת מצווה במועדונים. כל שנותר לכם הוא לבחור את המשחקים שאתם הכי אוהבים!

 

 

101 נשיקות: צריכים להגיע ל101 נשיקות כאשר ברקע יש מוזיקה קצבית. הילדים חייבים להגיע ל101 נשיקות לפני שהמוזיקה נעצרת. ילד שלוקח לו הרבה זמן לנשק מישהי מפסיקים את המוזיקה ונותנים לו משימה. חשוב לדעת - אסור לחזור ולתת נשיקה למי שהביא לך.


נשיקה \ סטירה: כלת המצווה בוחרת יחד עם המנחה בן ובת ומושיבים אותם גב על גב במרכז הרחבה. כולם סופרים עד שלוש וכל אחד מהם (הבן והבת) מוזיזים את הראש לצד. אם הבן והבת הוזיזו לאותו הצד הבן נותן לבת נשיקה בלחי, אם כל אחד הוזיז את הראש לכיוון הנגדי הבן מקבל סטירה מהבת. ככה חוזרים על זה 3 פעמים.


חגורה עוברת: כמו 101 נשיקות רק שהפעם לא סופרים אלה מעבירים את החגורה מאחד לשני יחד עם נשיקה בלחי. כמו שם למי שלוקח הרבה זמן לתת למישהו\י נשיקה עוצרים את המוזיקה ונותנים לו משימה. על המשימות חתן המצווה מחליט יחד עם המנחה.


פיצוץ בלונים: משחק כייפי ומצחיק. כלת המצווה בוחרת זוגות כאשר שניהם עומדים אחד מול השני (בן מול בת, בן מול בת) ובניהם בלון. מטרת המשחק היא לפוצץ את הבלון לפני הזוג השני. כל פעם בתנוחה אחרת, פעם גב אל גב, פעם הבת מתיישבת על הבטן של הבן כדי לפוצץ את הבלון וכו'.

 

הרצל אמר: המנחה בוחר 5-6 ילדים ומכריז על פעולות מסוימות כגון: ידיים על הראש, לגעת ברצפה לקפוץ וכו'. על המשתתפים לבצע רק את הפעולות שהוכרז לפניהם: ''הרצל אמר''. לדוגמא; ''הרצל אמר להרים ידיים'', ''להוריד'' ואסור להוריד (משום שלא נאמר לפני ''הרצל אמר'').  מי שמתבלבל יוצא מהמשחק, זה שנשאר אחרון הוא המנצח. שייך למשחקים הקלאסיים.

 

 

 

חוץ ממשחקי חברה רגילים אפשר לשדרג את האירוע במבחר אטרקציות לבר מצווה שישאירו את כל החבר'ה פעורי פה. ניתן להוסיף שולחנות משחק שיתפקדו רק בתחילה האירוע (40 דקות) כדי למנוע את ה"זמן מת" בתחילה האירוע עד הכניסה המרשימה ולפני הכניסה המרשימה על שטיח האדום להוציא אותם כדי שילדים לא יתעסקו איתם במהלך המסיבה.

ניתן גם להוסיף פינייטה - בובה גדולה שתלויה מהתקרה ובתוכה מלא פרסים וממתקים. חתן\כלה המצווה בוחרת כל פעם מישהו או מישהי כדי להשתתף במשחק. מכסים לה את העיינים ומסובבים אותה 15 פעמים. אחרי שסיבבנו אותה נותנים לה מקל והיא צריכה לפגוע בבובה, כאשר ברקע כל החברים מעודדים ומכוונים אותה. מי שמצליח לפוצץ את הבובה זוכה בכל הפרסים והממתקים. (משחק משעשע מאוד!)


לרשימת אטרקציות לבת מצווה המלאה לחצן כאן>>

 

חגורה עוברת: אם המשחק של הנשיקות זורם מתאים גם לשחק את המשחק  חגורה עוברת... זה כמו 101 נשיקות רק שבמקום לספור החגורה עוברת ויש גם משימות...